reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ząbki ząbki, czas na Was :)

reklama
Post, no oby Ice szybko poszło, bo Flora trzeci miesiąc czeka z trójkami prawie na wierzchu....:baffled: chciałam sprawdzić, czy jej aby co dalej nie idzie, 4-ki czy 5-tki, ale tak mnei już posiadanymi użarła, że sobie dałam spokój:-p
 
Pięknie się ząbki sypią!! Gratulacje!!!!!

Przyznaję,że czytając zielenieję z zazdrości bo u Emilki nadal pusto!
 
hmmm..
no może 4 aczkolwiek..po 1 jest przerwa wydaje mi się na 1 ząb...i potem cuś rośnie..a może 2 rośnie tak daleko??? no chyba nie...
Wszystkie przemyślenia i oględziny są utrudnione bo młoda odmawia pokazywania paszczy... Ja zrobiłam jej zdjęcie kiedyś jak jadła i japę otwierała a potem oglądałam dokładnie na kompie:-D:-D:-D..muszę to powtórzyć...:tak::tak:
 
no może nawet dzisiaj się uda..tylko muszę pyszny obiadek zrobić (eee może babcię poproszę bo raczej stanie przy kuchni odpada)
zdjęcia wyszły zabójcze
zaraz wam wkleję...u nas to jedyna metoda obserwacji zębolów:-)
 
Dzisiaj przyuważyłam, że maja panna ma już ząbków :-). Pojawiła się lewa górna dwójeczka. Teraz czakamy na dwójeczki z drugiej strony:-)
 
reklama
Do góry