reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ząbki ząbki, czas na Was :)

reklama
brawo brawo :)
Szalejecie, ciekawam kiedy nam wyjdą dalsze :)
Pabla...no rozumiem to czekanie jest denerwujące...ale jak już pierwszy wyjdzie to jest git...może sami mieliście późno ząbki:tak::tak:
 
Post - strasznie to wkurzające...szczególnie że ślinienie, marudzenie itp objawy na zęby mamy już z 6 mcy a zębów nie ma:wściekła/y: ja miałam około 9 mca, Mariusz jak miał 5 mcy, więc młoda już powinna mieć....
 
hmm młoda się niesamowicie ruchowo rozwija, może zęby czekają na spokojniejsze czasy:tak:.. ja życzę jak najszybciej bo rozumiem stres..:tak: też tak czekam na siadanie np..:tak::tak: i choć wiem że każde dziecko inne to chciałabym jednak widzieć te postępy..
chociaż od kilku dni wygląda na to że coś jednak rusza
 
gratki dla kolejnych zabkoposiadaczy.
Pabla zobaczysz jaka niespodzianke bedziesz miala jak nagle lyzeczka wystukasz pierwszego zabka:tak:
 
:-)

0 zębów:
Lena
Natalka

1 ząbek
Zuzu

2 zęby
Blu
Olga
Oliwka
Maja
Kuba
Zu
Ika


3 zęby
Zosia
Julka
Wikusia

4 zęby
Gabi
Wercia
Tosia
Adaś

5 zębów
Zainab
Maciuś
Misia

6 zębów
Florka


7 zębów
Tymeczek haszi
Szymonek Pearl
Antoś
Tymuś
Misiek
8 zębów
Maks
Karolcia
Szymuś Heksy
Mamy trojeczke :)
 
reklama
Gratulacje wszystkim zębolkom, my zapomnielismy uaktualnić, że prawie w jednym czasie wyszły nam dwie górne dwójki:szok::szok::szok:
Pabla im później wychodzą ząbalki, tym są solidniejsze i mocniejsze, i w sumie Lenka na tych zębolkach najlepiej wyjdzie:tak: bo mniej będzie siedzieć na foltelu dentystycznym;-)
0 zębów:
Lena
Natalka

2 zęby
Blu
Oliwka
Maja
Kuba
Zu
Ika

3 zęby
Zosia
Julka
Wikusia
Olga

4 zęby
Gabi
Wercia
Adaś

5 zębów
Zainab
Maciuś
Misia

6 zębów
Florka
Misiek
Tosia

7 zębów
Tymeczek haszi
Szymonek Pearl
Antoś
Tymuś

8 zębów
Maks
Karolcia
Szymuś Heksy[/QUOTE]
 
Do góry