reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wzrost i waga naszych pociech !!

Mój od urodzenia się w tych siatkach centylowych nie mieścił;( ale faktycznie, jest długi, więc on wcale grubaskiem nie jest;)
 
reklama
u nas siatka tak wyglada .

Waga



Wzrost



moze mi ktos w skrocie napisac co to wszystko oznacza?? na przyszlosc juz bede wiedziala:)
 
Ostatnia edycja:
u nas siatka tak wyglada .

Waga



Wzrost



moze mi ktos w skrocie napisac co to wszystko oznacza?? na przyszlosc juz bede wiedziala:)

z siatki wagi wynika, ze Julia schudła o kilogram? prawda to?
ogólnie z tego wynika, ze w przypadku wzrostu, Julia jest wyższa niż 97 % dzieci w jej wieku - odczytując 97 centyl - 97 % dzieci w wieku Julii ma ok. 68 lub mniej cm, a sądząc po tym ile ma, to pewnie większa od (niemal) wszystkich dzieci :)
w przypadku wagi - jeżeli dane są prawdziwe - Julia znajduje się mniej więcej na 90 centylu tzn. 90 % dzieci znajduje się poniżej czyli waży nie więcej niż ok. 8 kilo.
Czytając od drugiej strony - 10 % dzieci waży więcej niż ok. 8 kilo
 
z siatki wagi wynika, ze Julia schudła o kilogram? prawda to?
ogólnie z tego wynika, ze w przypadku wzrostu, Julia jest wyższa niż 97 % dzieci w jej wieku - odczytując 97 centyl - 97 % dzieci w wieku Julii ma ok. 68 lub mniej cm, a sądząc po tym ile ma, to pewnie większa od (niemal) wszystkich dzieci :)
w przypadku wagi - jeżeli dane są prawdziwe - Julia znajduje się mniej więcej na 90 centylu tzn. 90 % dzieci znajduje się poniżej czyli waży nie więcej niż ok. 8 kilo.
Czytając od drugiej strony - 10 % dzieci waży więcej niż ok. 8 kilo

aha.. dane prawdziwe ona mi tak niestet schudla.
 
Daffi ale i tak jest wysoko na siatce więc ja bym się nie przejmowała..Tomek jest na środku
 
Daffi ale i tak jest wysoko na siatce więc ja bym się nie przejmowała..Tomek jest na środku

dzieki dzieki..no 8 kg to ie jest zle ale jesli dalej bedzie chuddla to bedzoe problem..teraz przez plesniawki malo je i wymiotuje mi.
przed chwila 2 razy na zolto..
 
Daffi ale i tak jest wysoko na siatce więc ja bym się nie przejmowała..

Dokładnie, może po prostu wrzuciła pierwszą dietkę, bo uznała, że masz za ciężko jak na jej wiek ;-):-D

Moja Zosia wzrostowo niziutko - gdzieś w okolicach 10 centyla, a wagowo pięknie bo pomiędzy 50 a 75
 
Ja też dzisiaj po ważeniu, miałam chwilkę i zahaczyłam o przychodnię, Haneczka za 2 dni kończy 5 m-cy i waży 6050g - ktoś da mniej??? czy tylko moja taka malutka?
 
reklama
Do góry