reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga naszych dzieci

to milenka urodziła sie tego samego dnia co ja, tylko lata świetlne po mnie:-D. waga imponująca jak na dziewczynkę to bardzo duzo.

kacperek jak mial 3 miesiace to wazyl 7600, a teraz ok 10, ale dokładnie nie wiem.
 
reklama
to milenka urodziła sie tego samego dnia co ja, tylko lata świetlne po mnie:-D. waga imponująca jak na dziewczynkę to bardzo duzo.

kacperek jak mial 3 miesiace to wazyl 7600, a teraz ok 10, ale dokładnie nie wiem.


:szok::szok::szok: Quinten pewnie dotrze do tej wagi przy 9 miesiącu. No ale mój kręgosłup bardzo się z tego cieszy:-D.
 
mamo Q - rzeczywiscie tyle mial, ale potem do 5 miesiaca przybrał juz niecały kg, bo w 5 miesiacu mial 8600, czyli bardzo malo jak na jego możliwosci. włąsnie najwiecej i najszybciej przybierał do 3m-ca. ale ty sie kochana ciesz, bo to nie była zadna radocha tyle targać:-D
 
Rafał był dziś na ważeniu i musze przyznać, że mnie starsznie zaskoczył bo spodziewałam się że dobił już do 10.
8 m 29 d waga- 9600 g
obwód gł- 46,5
klata- 48
Przez dwa miesiące przybrał tylko 400 g, to prawidłowo?
 
ewula na pewno to normalne. ostatnio nawet pisałam, ze kacperek gdy mial 3 mce wazyl 7600, a gdy 5 mcy to 8 iles. wowczas przybral przez 2 miesiace tylko z tego co pamietam 800g. i tez sie martwiłam. a twoj rafałek po prostu sobie przybral 400g, ale przybrał i nie ma sie czym martwic, bo juz czas by przybieranie nie bylo takie gwąłtowne.jakby dalej tak sunął to za chwile mialby 20kg;-)
 
ewula - Rafalek zaczal sie ruszac wiec juz ten przyrost wagi nie bedzie taki jak kiedys. Ja obstawiam 11kg u mojego Jasia, no ale poki co do lekarza sie nie wybieram wiec trudno mi ocenic "na oko"
 
reklama
Do góry