reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wzrost i waga naszych dzieci

To i ja się pochwalę moim gigantem;) 24 miesiące, 98 cm i 17 kg... Tak, wiem że jest duży i ciężki, ale zawsze miał takie proporcje, rozwija się prawidłowo, więc już się tym tak bardzo nie stresuję. Ale muszę przyznać, że do niedawna bardzo martwiłam się przede wszystkim jego wagą.
 
reklama
mój młody 1,5 roku 13 kg, a co do wzrostu to nie wiem ale ciuszki nosi na 92/98...chociaż większość ma już na 98 i 104 cm, ale jak wiadomo rozmiary nie są równe

a mam znajomą której corcia ma 2 latka i 2 miesiace i ma 18 kg i 102 cm wzrostu :-D to jest dopiero gigant ;-)
 
Moja córeczka ma 2.5 roku i waga od dłuższego czasu nie chce drgnąć:-(. Wzrost 97cm a waga 12.5 kg. Wszystkie ubranka bez regulacji do zwężania, w talii jest nawet szczuplejsza niż rok temu. Bardzo się martwię jej niską wagą.
 
Natka ma 87 cm i 13 kg. :o) Podobno modelowy ma przyrost wzrostu w stosunku do wagi.
Choć w żłobku wyszło, że 88 cm i 14 kg - ale w butach i ubranku.
 
Mój syn w wieku rok i 5 m-cy (czyli całkiem niedawno) ważył prawie 12 kilo, mierzył 83,5.
Pchełka moja siostra jak była mała też była chuda i miała duży brzuch (jak afrykańskie dziecko). Potem się okazało, że to alergia na gluten.
 
reklama
Do góry