reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga naszych dzieci

Moje laski mają obecnie 2 lata i 4 miesiące. Ważą ok. 14 kg, mierzą jakieś 92-93 cm (Ola jest ciut wyższa od Zuzi), a stópki mają w rozmiarze 23 - 24, więc chyba raczej małe. Jedzenia nie odmawiają i dzięki Bogu, bo bym osiwiała, gdybym miała za dwójką biegać, prosząc, żeby zjadły.
 
reklama
wyslalam ze tu bylam:)hmmmmm..........no to jestem:)
Jakub ma dwa latka waży ok 12 kg(w przyszlym tyg na bilans idziemy) i ma cos ok 85-90 cm
dowiem sie za tydzień
Tez jest wagą lekką:)
 
MÓJ KOCHANY SYNEK WAŻY 18 KG I MA SKOŃCZONE 3,5 ROCZKU .CZY TO DUŻO NIEWIEM ALE JA MAM WZROSTU 160 A ADAŚ JUZ 110.CO JA MAM ZROBIC CO BEDZIE ZA 5 LAT?CIEKAWE
 
byl bilans:)
12,200 i 86 kg
moim zdaniem je duzo a jest taki chudy ze zebra mu widac. ale caly czas biega choc nie nalezy jak na razie do dzieci nadpobudliwych:)
 
z dzisiejszej wizyty:
wazy 11,800 czyli przytył 0,080 przez ostatni miesiąc
mierzy 79,5 czyli urósł centymetr.
dobrze, bo trochę sie martwiłam tym wzrostem, ale i tak jest malutki.
za dwa dni Oskar kończy 18 miesięcy.
 
reklama
witam :) moja Anulka ma 18 m-cy waży niecałe 11kg wzrost 84 cm a rozmiar bucika 20. Krasnoludek ale za to słodki :laugh:
 
Do góry