reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga naszych dzieci

reklama
mój mikołajek ma 20 m-cy. waży 20 kg, 1m wys., stopa 24. malutki prawda?:-)
:szok: :szok:
Moja córka ma 5 lat 116 cm i waży 21 kg i mi się wydaje że to jest górna granica, więc ograniczam słodkie, zapisałam ją na basen i staram się zdrowo ją odżywiać
A tu 20 miesięczne dziecko waży prawie tyle co ona:szok:
Co na to lekarz, nie sugerował nie przekarmiać małego?
 
Faktycznie niezły mężczyzna z niego. Moja Emilka ma 18,5 m-ca, Mierzy 92cm i waży ok 15kg. Butki nosimy 23-24. Też solidna z niej panna ale powoli wyrasta więc przestałam się martwić...
(Waga urodzeniowa przawie 4 kg i 54cm)
 
Weroniczka 2 latka 2 miesiace

10,5 kg
82 CM
Buciki rozmiar 22

Jest taka maluśka , ale lekarz powiedział ze to jest juz w genach bo my wszyscy malutcy:-)
Od wrzesnia idzie do przedszkola w wczoraj była na dniu otwartym i wszytkie dzieci ją conajmniej o głowe przrastają:happy:
 
jesli chodzi o lekarzy, do tej pory zaden nie zwrocil nam uwagi, zebysmy jakos uwazali na mikunia. wrecz przeciwnie!zbieramy same pochwaly, ze mamy takie dorodne baby, zdrowe i zadbane. nasze dziecko jest zwyczajnie duzym czlowieczkiem, ale nie tam zaraz grubasem!:-)
 
Weroniczka 2 latka 2 miesiace

10,5 kg
82 CM
Buciki rozmiar 22

Jest taka maluśka , ale lekarz powiedział ze to jest juz w genach bo my wszyscy malutcy:-)
Od wrzesnia idzie do przedszkola w wczoraj była na dniu otwartym i wszytkie dzieci ją conajmniej o głowe przrastają:happy:
małe jest piękne . :laugh2::laugh2::laugh2:moja maja waga : 10 kg
80 cm
but 20 :cool2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:my tez małe ludki
 
jesli chodzi o lekarzy, do tej pory zaden nie zwrocil nam uwagi, zebysmy jakos uwazali na mikunia. wrecz przeciwnie!zbieramy same pochwaly, ze mamy takie dorodne baby, zdrowe i zadbane. nasze dziecko jest zwyczajnie duzym czlowieczkiem, ale nie tam zaraz grubasem!:-)
josefin nikt nie twierdzi ze grubas ale okazały ten wasz mały człowieczek nie mozesz zapczeczyc:-D:-D
 
Krystian po bilansie 2 latka waga 12kg wzrost 94cm zęby 20/20, butki 25
 
reklama
Do góry