reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga naszych dzieci

Wow, Naja, spory chłop Ci rośnie, pamiętam :confused: że swego czasu zaliczał się raczej do drobinek, zwłaszcza wagowo...
Wszystkiego najlepszego dla Maćka!
 
reklama
a rośnie, rośnie.. pod względem wzrostu skończyła nam się siatka centylowa :-D dzięki margot serdeczne!
 
Witam, nie znacie mnie jeszcze.
Tu Inja, jestem mamą Magdalenki, która ukończyła 2 latka 10 I tego roku.
Ma 90 cm wzrostu i waży 12,5 kg
Pozdrawiam ciepło wszystkie mamy dwulatków.
 
wow nie wiedziałam że 95cm to jest 97centyl dla dwulatka,
tu było kilku chłopców mających ponad 100cm i myślałam że ta granica jest wyżej :zawstydzona/y:
mój ma 92 cm od grudnia do dzis, chyba stanął ze wzrostem, wiek prawie rok i 10 miesiecy, ale ostatnio mu sie zrobil mega apetyt a po ostatnim takim przyplywie urósł 6cm więc zobaczymy co będzie teraz
 
Natalka waży 10,5kg wzrost 80cm,rozmiar buta 20
Martusia 4,5kg,ważona w zeszły piątek;-), wzrost nie wiem dowiem się jutro na szczepieniu ale Natalka miała 57cm jak miała 6t i ważyła 4,7kg.
Natalka miała 3005gram jak się urodziła, Marta 3160-idą łeb w łeb;-);-)
 
reklama
maja :
waga 10 kg
zebów 12
rozmiar bucika 20
ubranka kupuje na 80-86 ale wzrostu ma ok. 76-77 cm:-)
 
Do góry