reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga naszych dzieci :-)

No to moja to duuuuża dziewuszka jest. Po wczorajszych ważeniach i mierzeniach na koniec 7 tygodnia ma 5430 g wagi i 63cm długości:tak: Urodziła się z wagą 3820g i długością 56cm. Karmię ją też tylko piersią więc mam nadzieję że nie będzie miała nadwagi w późniejszych latach.
 
reklama
My byliśmy wczoraj u lekarza na ważeniu, mierzeniu i szczepieniu, Amelka rośnie prawidłowo i prawidłowo przybiera na wadze, nie należy do tych wielgasków :-D:-D:-D waga 4750 g długość 56 cm
 
A my dzisiaj byliśmy na mierzeniu, ważeniu i szczepieniu.
Dominika waży 4540g, czyli od wyjścia ze szpitala przytyła 940 g. Dodatkowo mam podawać już 2 razy dziennie mleko dla alergików.
 
Dominik w 6 tygodniu ważył 5000g, 1400g na +.
Wzrost - nie wiem- u nas nie mierzą., ale "długi" jest.
Karmiony piersią i nutramigenem.
 
ale rosną te nasze pociechy:szok: i to w jakim tempie, moja też przybiera średnio od 300 do 500 gr tygodniowo, teraz Zosieńka waży 4850, od początku przybrała1700 gr:-)
 
Jesteśmy po wizycie u pediatry. Natalka waży 4860 g (dzisiaj ma równe 6 tygodni). U nas też nie mierzą, dopiero jak dziecko samo stoi.
Następne ważenie za 6 tygodni przy kolejnej szczepionce.
 
Mój Hubercik, jak się urodził to ważyl 3650, po dwóch dobach 3580, a na wizycie po szóstym tygodniu (szczepienie) wazył już 5350. Taki klocuszek...:-D
 
reklama
Moja kluska wczoraj skonczyla 3mce i dzis byla wazona.Przy urodzeiu miala 3118g a dzis 6700g.Podobno dziecko na pierwsze urodziny potraja swoja wage urodzeniowa,wiec az sie boje ile moje sloniatko bedzie wazyc za 9mcy skoro do potrojenia wagi zostalo tylko 2600g :szok:
 
Do góry