reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wzrost i waga Naszych Dzidzi :)

reklama
To powoli nadrabia ważne że do przodu idzie:tak::tak:

No to fakt taki ciupeńki patyczek a teraz to normalnie kobieta!!!!!:-D:-D
no nadrabia powolutku, dzisiaj byliśmy na ważeniu i Haneczka waży 5410 g i ma 65,5 cm. Czyli w sumie od swojej nw 2300g troszkę przybrała:)) przez ostatnie 3 tygodnie przybrała 580 g :)) oby tak dalej:))
 
Adusia -No raczej nie...:szok:wysoka pewnie nie będzie, na pewno nie odziedziczy tego po rodzicach:)) My to knypki po 166 cm :)):biggrin2::tak:
 
reklama
nom tylko 160cm, kurdupel jestem
Nie kurdupel tylko z tych niskopiennych;-);-)

u mnie syn wdał się w tatusia 10 lat 152 cm a stopka tylko 40 (wagi nie podam bo się załamie) a Oliwia to tak z wzrostem na 8 lat 126 za to waga...23kilo ona chodzi w bluzeczce na ramionach wiązanej na wzrost 80 cm i jeszcze luzy na bokach ma:-D:-D a Konstancja może pójść w ślady siostry nie mam nic przeciwko:tak::tak:
 
Do góry