reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga Naszych Dzidzi :)

klucha09 No waga jest waza jesli jest ciaza zagrozona wtedy kazdy gram sie liczy a tak to masz racje ze najwazniejsze ze sie dobrze rozwija. Ciekawe na ile takie USG mowia prawde jesli chodzi o wage i wzrost... ja tam za bardzo to w tonie wierze no ale.
 
reklama
no napewno cos sie tam myla, poza tym jak juz bede miala jakies watpliwosci czy cos to zawsze moge pujsc prywatnie gdzie mi wszystko sprawdza, tu tego na ogol nie robia a jednak dzieci zdrowe sie rodza
 
ja chodze prywatnie, wazy mi za kazdym razem dziecko...ech chyba mam słaby dzien, lekarka mówiła że dzieckow normie dolnej ale normie-ale jak czytam ile ważą wasze...to sie lekko "schizuje" mam nadzieje, że podrosła moja niunia i lekarz mnie uspokoi w sobote z tym wzrostem i z moja szyjką...
 
Ciekawe na ile takie USG mowia prawde jesli chodzi o wage i wzrost... ja tam za bardzo to w tonie wierze no ale.
Jak ja się pytałam mojej ginki jak to jest z tym USG i wielkością dziecka i szacowaniem jego wagi podczas porodu. To mi powiedziala ze zawsze jest +- 10%
Czyli jak mówie ze mały ma 3800g to moze miec albo -10% czyli 3420g albo +10% 4180g. Wiec to co mówi nam USG to jest względne.
 
wasze dzieci to kruszynki moj 2200 to kolos normalnie:)

ale znajoma teraz rodzila i na usg w przychodni wyszla waga 4kg a w szpitalu 3510 i taki sie urodzil., tak wiec licze ze u mnie tez o ok0,5kg sie palneli i troche mniejsze dziecko przyjdzie mi rodzic
 
Witam,
też byłam wczoraj na USG i moja mała w 33 tyg. 4 dn. waży 2,457 !!! Mam nadzieje, że za bardzo nie pójdzie w ślady tatusia bo on miał 4,800 :szok:!!! Jak urodzić takiego kolosa!?!? Szczególnie że to moje pierwsze dziecię :-)
 
marys16 No tak własnie myslałąm ze za dokładne to to nie jest no bo w kncu trudno jest zwazyc maleństwo w brzuszku:-)
Dysia BC Hehe no tez ci zycze zeby w slady twojego meza nie szła:-p bo ciezko bedzie, ale najwazniejze zeby sie dobrze rozwijała:-)
 
reklama
a ja bym chciala zeby synus byl duzy i tlusciutki-i zdrowy przede wszystkim bo jakby cos bylo nie tak to bym sobie nie wybaczyla:no::no::no:
 
Do góry