reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga Naszych Dzidzi :)

Aniołek i Dysia - mój Wojtek w piątek na USG w 33 tc ważył 2300, też się zastanawiam jak to będzie naprawdę
 
reklama
a ja bym chciala zeby synus byl duzy i tlusciutki-i zdrowy przede wszystkim bo jakby cos bylo nie tak to bym sobie nie wybaczyla:no::no::no:
W poprzedniej ciąży jak mi mój ginekolog ważył Marlenke to wszystko się zgadzało.
W 36 tygodniu miałam usg i waga 3800 a a w 37 tygodniu urodziłam Marlenke i ważyła 3880:-D czyli za dużo się nie pomylił.
Teraz w tej ciąży chodzę do tego samego ginekologa i jak miałam 12 lutego usg to rozpoczął się 32 tydzień i Zuzia miała dokładnie 2251g. Pewnie do terminu dojdzie tak do 4kg albo i więcej ale lekarz mówi żebym tylko dotrzymała do 37 tygodnia bo według usg termin mam na 6 kwiecień a nie na 16:rofl2:
Jak Marlenka się urodziła to w porównaniu z innymi dziećmi które miały 2900 i 3000 na sali to ona była taki bobas grubiutki :-D było za co złapać i nie było obaw ze coś jej zrobię:rofl2:
 
Mam nadzieje, że za bardzo nie pójdzie w ślady tatusia bo on miał 4,800 :szok:!!! Jak urodzić takiego kolosa!?!?

Oczywiście Ci tego nie życzę, ale jeśli faktycznie pójdzie w ślady tatusia to Ci chyba zrobią cc.

W 36 tygodniu miałam usg i waga 3800 a a w 37 tygodniu urodziłam Marlenke i ważyła 3880:-D /quote]

Wow! To dużo ważyła w 36 i 37 tygodniu! Ciekawe ile by ważyła gdybyś ją donosiła do terminu? ;-):-)
 
no właśnie nie myślę ile mogła by ważyć:szok:
teraz tez na razie nie myślę ale trochę się boje bo ja jak się urodziłam to miałam 3500 a mój M 5 kg ważył i teściowa nie miała cukrzycy:szok:
jak Zuzia pójdzie w jego ślady to masakra...
 
moja mala w 32tc tez 2 kg wazyla.. pewnie do 4 dobije jak nic
zastanawiam sie czy nie rodzic przez cc jesli dobije do 4 kg...

ale to sie jeszcze okaze
 
reklama
Ania miała 4080g i miałam wielki brzuch, więc od razu było wiadomo, że będzie duże dziecko, a nikt się mnie nawet raz nie spytał czy chcę cc. Mój gin też o tym nie wspominał. Mówił, ze nie ma potrzeby, rodzimy naturalnie ;-)
 
Do góry