reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga Naszych Dzidzi :)

reklama
hejka :)
dzisiaj byłam u lekarza i wszystko jest ok:) bałam się że chodząc na ćwiczenia dla kobiet w ciąży przeholowałam i jest coś nie tak z moja szyjka ale na szczęście trzyma się dobrze:)
Podglądałam dzidzie i wazy dokładnie 580g a rozpoczął mi się właśnie 23 tydzień czyli jest mały grubasek:) Serduszko ładnie bije i jest wszystko w najlepszym porządku.
ciesze się niezmiernie:):tak::tak::-D
 
no to super Caro :-)
ja czekam do srodyyyyy...jeszcze tylko 2 dni, albo jeden nawet taki dluuugi :-)
i bede widziec moja dzidziulke znów :-)
 
A moj gin mi jeszcze ani razu nie powiedzial ile moj synus wazy:no: nie wiecie dlaczego:confused:juz jestem w 22 tygodniu czyli 6 miesiacu a w 3 miesiacu musialam zmienic lekarza bo mojego juz nie bylo :crazy: i teraz nie wiem czy moze moj nowy jakis niedoswiadczony jest :dry:

 

Załączniki

  • Obraz 756.jpg
    Obraz 756.jpg
    194 KB · Wyświetleń: 57
  • Obraz 637.jpg
    Obraz 637.jpg
    31,2 KB · Wyświetleń: 63
reklama
Hejka:)
mój lekarz tez by mi nic o wadze nie powiedział tylko ze ja się zapytałam ile waży i jak wymiary?
No i musiała sprawdzić i odpowiedzieć na pytanie:)
Śmiała się że już muszą jej pacjentki podpowiadać co jest tez dla nas ważne:):tak:
 
Do góry