reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga Naszych Dzidzi :)

hehe ja sie juz niezastanawiam jak Julia sie urodziła to wygladala jak ja kiedy bylam malutka patrzyłam na mioje zdj i na nia i to bylo to samo dziecko teraz to jest taka pomieszana tz. ksztaut glowy i czolo ma T a reszta wypisz wymaluj mamusia:-)a ze moja rodzinka ma silne geny i wszystkie dzieci u nas w rodzinie rodza sie podnobne do nas to wiem ze maly tez sie urodzi podobny do mamusi:-D:-D:-D a smiac mi sie chce bo w rodzinie mojego taty to jest tak on podobny do dziadka ja podobna do taty a Julka do mnie siostra mojego taty tez jest podobna do dziadka i jej syn tym sposobem tez a jego córka i Julia wygladaja jak siostry tak jakos ta moja rodzinka podobna do siebie:-D:-D
no ja teraz na nastepnym usg bede 22 wiec sie dowiem ile dzidzius wazy ale na ostatnim to mowil lekarz ze ma bardzo długie nogi ale masywny niejest
 
reklama
Oj rosną te Nasze Maleństwa :-)
Brzuszek najszybciej powiększa się w drugiej połowy ciazy? :-)
Hm.. zastanawiam sie jaki On bedzie na Boże Narodzenie :-) Czy zmieszcze się w swoją bluzeczkę... :baffled: Czy bedzie trzeba kupić nową, hehe :-)
A jestem 20 tc.w sumie to co ja pisze - to już 21 tc. :happy:
 
nio a ja wczoraj doznalam szoku;-) tak mi brzuszek wywalilo pod wieczor, ze nawet mezus stwierdzil, ze widac roznice.. najlepsze bylo to, ze mi pepek wywalilo pierwszy raz i taki mi sie smieszny wydawal:-) hi hi
 
No ja to mam ogóle duży brzucholek, a jak się porządnie najem to na 8-9 miesiąc wygląda. I w pępku w środku miałam dwa malutkie pieprzyki a teraz one są już na wierzchu, hihih:-D
W mojej szkole rodzenia większość dziewczyn ma termin na luty a brzuchy mają takie same jak ja:tak:
 
reklama
Też mam termin na kwiecień :happy: Koniec kwietnia :happy:
Założyłam sobie zeszycik, w którym zapisuje jak przybieram w brzuszku :-)
I jest różnica... :-) Coraz więcej, coraz więcej mi się zbiera :happy:
 
Do góry