reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga Naszych Dzidzi :)

reklama
Moja dzidzia dzisiaj czyli skończone 23 tyg i 5 dni waży już 783gr, a długość od główki do pupki 30,4 cm- niezły klopsik mi rośnie.

To prawdopodobnie przez moją cukrzycę.


Gosiaczek1973- nie tylko Twoja dzidzia tak szybko rośnie- moje maleństwo waży w 24 tyg + 2 dni 837g:)) Rośnie jak na drożdżach. Dla porównania 10 dni temu (22 t+5 dni) waga wynosiła 629g:). Pewnie do kruszynek należeć nie będzie.
 
gosiaczku - u mnie też było 700 g:-D

a w ogóle dziewczyny to nie ma co się tak przejmować tą wagą o ile lekarz mówi że mieści się ona w jakichś normach - ta waga tojuż jest najbardziej orientacyjnym miernikiem bo przecież dziecka w brzuchu tak naprawdę żadne urządzenie nie waży, tylko wagę wylicza program na podstawie innych wymiarów z usg - wystarczy zatem milimetrowa pomyła, o którą na ekranie jest berdzo łatwo albo mierzenie niektórych części ciała gdy znajdują się one nie na wprost a pod kątem i już wynik jest lekko zafałszowany i waga będzie inna:tak:
 
Dziewczyny skąd Wy wiecie ile maleństwo waży? czy to jest jakieś specjalne badanie? hmmm...czy mjam się poprostu spytać swojej gin? pozdrawiam
 
Mój Synek w 22 tygodniu 5dni - ma 520g. :-)

Widze że martulki1982 Maleństwo w tym tygodniu ciaży miało 629g. to spora różnica! :-)
 
Ja się dzisiaj przekonałam ze ne te pomiary trzeba patrzec trochę z przymrużeniem oka. 20.12 nasze maleństwo ważyło 837 g a na dzisiejszej wizycie w szpitalu innemu lekarzowi wyszły pomiary na 781 g.
 
reklama
Do góry