reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wywołanie porodu

Elwirka1665

Aktywna w BB
Dołączył(a)
28 Sierpień 2022
Postów
89
Witam
Dzisiaj mam termin porodu do tej pory cisza.Czuje skurcze ale nieregularne i niezbyt bolesne.
Moja pani doktor mówiła że jak nie urodzę w dniu terminu to w piątek mogę jechać do szpitala.
(Pierwszego syna urodziłam dzień po terminie
Drugiego w dniu terminu obie daty na podstawie miesiączki.)
Czy jest szansa że jutro zaczną mi wywoływać poród?czy będą czekać aż się zacznie ?
 
reklama
Witam
Dzisiaj mam termin porodu do tej pory cisza.Czuje skurcze ale nieregularne i niezbyt bolesne.
Moja pani doktor mówiła że jak nie urodzę w dniu terminu to w piątek mogę jechać do szpitala.
(Pierwszego syna urodziłam dzień po terminie
Drugiego w dniu terminu obie daty na podstawie miesiączki.)
Czy jest szansa że jutro zaczną mi wywoływać poród?czy będą czekać aż się zacznie ?
 
Pewnie zobaczą czy cokolwiek się zaczyna dziać np.czy masz jakieś rozwarcie. Kiedy byłam w szpitalu,to jesli zupełnie nic się dziewczynie nie zaczynało to puszczali ja do domu,nawet jesli miała już termin porodu. Natomiast jesli np.rozwarcie już jakieś bedzie to może zdecydują się na wywołanie porodu 🙂
 
Pewnie zobaczą czy cokolwiek się zaczyna dziać np.czy masz jakieś rozwarcie. Kiedy byłam w szpitalu,to jesli zupełnie nic się dziewczynie nie zaczynało to puszczali ja do domu,nawet jesli miała już termin porodu. Natomiast jesli np.rozwarcie już jakieś bedzie to może zdecydują się na wywołanie porodu 🙂
Dziękuję za odpowiedź
 
Witam
Dzisiaj mam termin porodu do tej pory cisza.Czuje skurcze ale nieregularne i niezbyt bolesne.
Moja pani doktor mówiła że jak nie urodzę w dniu terminu to w piątek mogę jechać do szpitala.
(Pierwszego syna urodziłam dzień po terminie
Drugiego w dniu terminu obie daty na podstawie miesiączki.)
Czy jest szansa że jutro zaczną mi wywoływać poród?czy będą czekać aż się zacznie ?

Wszystko zależy od szpitala.
Tak jak pisałam w innym Twoim temacie, w Warszawie jak nic się nie dzieje, czekają z przyjęciem 7 dni po terminie
 
Podziwiam babki które czekają do terminu, a nawet po. Ja bym umarła ze strachu.
Córka wcześniak 36tc, synek wcześniak(+) 26tc, teraz synek w terminie 38tc - był wywolywany, bo był u mnie stan zapalny i 1cm rozwarcia, powiedziałam wprost gin ze wolę dla zdrowia psychicznego miec wywołany poród, bo się bardzo boje martwego porodu - synek z 26tc urodził się żywy, ale skrajny wcześniak i przeżył 12h.
 
reklama
Podziwiam babki które czekają do terminu, a nawet po. Ja bym umarła ze strachu.
Córka wcześniak 36tc, synek wcześniak(+) 26tc, teraz synek w terminie 38tc - był wywolywany, bo był u mnie stan zapalny i 1cm rozwarcia, powiedziałam wprost gin ze wolę dla zdrowia psychicznego miec wywołany poród, bo się bardzo boje martwego porodu - synek z 26tc urodził się żywy, ale skrajny wcześniak i przeżył 12h.
Dla mnie czekanie do terminu jeśli wszytko jest ok jest normalne.Przeraza mnie myśl przenoszonej ciąży o tydzień lub dwa.Az trudno mi uwierzyć że tak długo czekają z wywołaniem
 
Do góry