reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

reklama
Magda tydzień?!Współczuję… ja plamie czasem po 4 dni i szlag mnie trafia…


No a ja po wizycie u gina J Mam 3 pęcherzyki – dwapo 23mm a jeden 20mm. No i jest sporo płynu a to oznacza że już jakiś pęcherzyk(lub pęcherzyki o_O) pękł :D a pozostałe pękną pewnie dziś lub jutro J.Tak więc jest super, jak nie uda mi się zajść w najbliższym czasie to mężawyślę na badania – bo u mnie już wszystko pięknie wyregulowane.
 
Atan, Fifka no w przeciągu ostatniego miesiąca wyszły jednocześnie prkatycznie 3 i 4 na dole i na górze. I teraz mogę powiedzieć z ręką na sercu, że moje dziecko ząbkowanie przeszło niezauważalnie.

Fifka no upadać to on umie, ale nie z rogówki :-D włazi na rogówkę i biega mi za plecami, ja go odkładam na ziemi a on znów włazi i takim oto sposobem już 3 razy nabił sobie konkretne guzy a raz rozwalił łuk brwiowy :dry:
Jak ja bym chciała móc się starać już o drugie maleństwo... ale niestety finansowo naprawdę kiepsko a po drugie z mężem też się nie układa....

Milia a jak Ty się czujesz kochana??
 
Fifka...bierz meza w obroty kochana...ja tu licze, ze Marcel jakas narzeczona będzie mial:-p

magda...no u mnie wlasnie tak średnio. tak naprawdę ciaza nie "przeszkadzala" mi tylko przez jakies 2 miesiące. wtedy zylam jak człowiek i cieszyłam się ciaza... później poszlam na polowkowe - ciaza podwyzszoneg ryzyka - lozysko przodujące. teraz umowilam się na konsultacje do takiego prof., który mna kierowal kiedyś i licze na szczera opinie na mój temat, bo takie lezenie w domu działa na mnie strasznie depresyjnie, wiec wychodzę...a mam lezec... i się boje, ze cos sobie i Marcelowi zrobie i takie kolo zamknięte. także jest średnio...

Dziewczyny muszę się wam jeszcze pochwalić! Maz ostatnio z rana zaskoczył mnie i powiedzial, ze ma dla mnie i Marcelka prezent - kupił mieszkanie dla naszej trojeczki! Aaaaaaaaa! Myślałam,ze padne na zawal. W tym mieszkaniu w którym teraz żyjemy właściciel chciał podnieść czynsz a my i tak juz 1000zl płacimy + media. Maz się wkurzył na wszystko i kupił nam 4 pokoje!!! :D:D:D zaczynamy powoli urządzanie, o pomoc poprosiłam tesciowa, bo ona ciagle coś remontuje i się zna, wiec razem z pomocą damy radę :) od maja wchodzimy z ekipa! Tylko jak ja teraz się ruszać nie mogę to nie wiem jak to wszystko ogarne, popakuje do przeprowadzki...jakos bedzie :)
 
Ostatnia edycja:
Milia no piękny prezent! :tak: do pozazdroszczenia ;-) to teraz urządzanie!

Żoneczko Ty wiesz że ja ciąglr &&&& trzymam! I czekam na wieści :-) wrzuć jakieś foto Konrada np na FB bo dawno Panicza nie widziałam!

My z Michem większość czasu na dworze.. pogoda od paru dni jest PIĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘKNA!!

Miłego :*
 
reklama
Milia no to kiepsko! Wierze, że dostajesz do głowy. Marcelek pewnie jest bardzo silny i dacie radę ;-)
A prezentu nic tylko pozazdrościć i pogratulować małżonka :-)
 
Do góry