reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

reklama
nowe wieści o niedołężnej Milence : na wizycie w miare dobrze. lozysko dalej sobie przoduje, ale tylko sam koniuszek jest na ujściu szyjki, za 3 tyg wizyta, nadal liczymy, ze się podniesie...niby dr mowi, ze szansa jest:-)na wszelki wypadek dostałam skierowanie do szpitala, jakby nie daj Bóg cus się dzialo... szyjka trzyma i jest twarda, także daje rade spokojnie na razie. tylko macica mi się stawia trochę no i mam brac nospe x3 dziennie i tryb lezaco-siedzacy nadal. także lipa, bo i przeprowadzka mnie teraz czeka i pakowanie i w ogole. masakra:baffled: a nie wspomnę już o wyprawce, której nie mam:dry:
 
Milia obiecaj , że Ty będziesz tylko paluszkiem pokazywała kto co ma gdzie pakować! , to jest na prawde ciężka robota i ani mi się waż !! Ja też miałam przeprowadzkę i widzisz wylądowałam w szpitalu ze skurczami:/ na szczęscie udało się powstrzymać... pamiętaj w ciąży lepiej żałować , że się nie zrobiło niż się zrobiło i są tego negatywne skutki... musisz odpoczywać i tego się trzymaj ! :*a tak jak kwiatuszek napisała , wyprawkę możesz kupić przez neta...
 
Zoneczko wyprawke w necie i si :-) i tanuej bedzie :-) co do.przeprowadzki ale ci zazdroszcze :-) to rodzinka pomoze napewno !!
 
Hallo :-)

U nas ok, ciągle na dworze także wiecie ;-) Michał już raczkuje na całego, wspina się po wszystkim czym się da :-) no i możemy pochwalić się 7 zębem :-D

Milia tak jak dziewczyny piszą.. nawet nie próbuj coś pakować czy dźwigać! Masz leżeć i odpoczywać. Ja też miałam stawiający się brzuch od 18tc, jadłam 15 tabletek dziennie, pozwalałam sobie i tak na ruch i co? już w 34tc nie miałam szybki i rozwarcie na 2cm! Dzięki temu, że ostatnie 2 msce leżałam plackiem udało się Miśka donosić i skończyło się dobrze! Weź moje słowa poważnie bo to chodzi o zdrowie a nawet życie Twojego Maluszka! Rodzinka da sobie radę bez Ciebie :* co do wyprawki to Kochana wszystko jest w internecie! Ja robiłam wszystkie zakupy bez wyjścia z domu :-) a zdjęcia Michała ostatnio nawet dałam na FB, jakoś forum nie ufam ;-)

Olcia jak się chowa Kacperek? Buziak dla niego :*

Kwiatuszek kciuki za wizytę :*

Buziole :*
 
Hejka
Madziulek.opowiadaj hak.u was :-)
Wiw 7 zabek.no no geatuluje raczkowania :-) moja to 3-4 kroki sama a tak woli po 4 :-)
Kwiatuszku za wizyte &&&&&

U nas nadal maruda od szczepienia... Zabkow brak ale zatp postęp w jedzeniu obiadkow pezez mame :-) robionych bo odstawilismy sloiczki :-) troche bylo oporow z niunia bo niechciala moich ale juz je :-)
 
reklama
Do góry