reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

Dzięki kochane za kciuki J Mam ogromną nadziejęże już niedługo nam wyjdzie!


Magdalena ojjjjjto mój robi dokładnie identycznie… noż może szlag człowieka trafić, bo już razspadł… no ale walczymy z tym ciężkim charakterkiem :p
A co tam z mężem? L


Miliapozazdrościć takiego męża!
A o do ciąży to będzie dobrze kochana! Ja w to wierzę zcałego serducha :* No i mam nadzieję że uda nam się trafić córeczkę to od razurezerwuję ją dla Twojego Marcelka :D



Kwiatuszku a cotam u ciebie?



Żoneczko dodałamzdjęcia na FB. Faktycznie nie dodawałam ich chyba z 2 miesiące :O
Co do pogody to się zgadzam!! My też teraz większość czasuna podwórku!
 
reklama
Tylko teraz sie duzo nie schylaj hy cisnienia nie wywierac w zebodole :-) a aparacik mysle ze za 3 tyg zaloza ci ?
 
Atanku 14maja mam na ten odlew dopiero do aparatu bo tam gdzie bede chodzic sa straszne kolejki ale warto czekac bo babeczka godna polecenia ponoc
i tego 14 gumki mi zalozy miedzy zabki
9mam jeszcze na wymiane plomby bo sie wyszczerbila a jak wiesz wszystkie musza byc wyleczone:)
ach ci mowie cały czas w biegu w wtorek na cyto w sobote ma pogrzeb tylko kasa kasa
 
Atanku 14maja mam na ten odlew dopiero do aparatu bo tam gdzie bede chodzic sa straszne kolejki ale warto czekac bo babeczka godna polecenia ponoc
i tego 14 gumki mi zalozy miedzy zabki
9mam jeszcze na wymiane plomby bo sie wyszczerbila a jak wiesz wszystkie musza byc wyleczone:)
ach ci mowie cały czas w biegu w wtorek na cyto w sobote ma pogrzeb tylko kasa kasa
 
natkusia...no pogoda jest superowa! ja teraz chodze do rodzicow na podworko, tato kupil meble rattanowe w biedronce ( bardzo ladne) no i sobie kawkujemy na słoneczku, ja siedze, odpoczywam, także mysle, ze nic mi nie będzie:tak: dawaj jakies foty Michalka!:-D:tak:
magdalena...dzięki! oczywiście ludzie maja gorsze problemy i jakos sobie radza, wiec ja tez te 3 miesiące jak trzeba będzie to poloze się i będę lezec dla Marcela wszystko! Bartus już widze uzębienie pelne....zazdroszczę, ze ten etap masz za sobą. o fotki to tez poproszę!:tak:

Fifka...widziałam zdjęcia małego! tfu, wcale nie takiego małego! jest cudowny...kurde te dzieciaki strasznie szybko rosna! to jest niesamowite:tak:teraz bezdzie coraz cieplej, wiec i maluchy będą więcej korzystać. a opowiedz cos o tej twojej książce...ja tez zaczelam już dawno pisać ksiazke o moim in vitro, ale teraz jakos stracilam wene...może kiedyś odkopie...jakby co to zapisuje się jako pierwsza czytelniczka!:tak:

kwiatuszku...jakie AMH ci wyszlo? kiedy planujecie podejście?
 
Fajnie kwiatuszku ze spokojem zagoi sie do 14 odlew niejest taki zly hak co jak powiesz ze masz odruch wymiotny to mniej naloza na lyzke masy to nie bedzie uciekac do gardla :-)
A gumeczki luzik takie male gumeczki separacyjne pomiedzy zabki ci wloza :-) by moc potem ba tylni zab zalozyc pierscien ktory bedzie filarem aparatu tzn na 2 tylnich bedzie :-) a pitem przyklejanie zameczkow nie boli potem dopasuje drucik i zalozy go i na to by go trzymaly na kazdy zameczek gumeczka potem bedziesz mogla wybrac sobie kolorki gumeczek :-) a co do wizyt to juz od wady zgryzu zalezy czasem raz w mc czasem czesciej :-)
 
reklama
Do góry