reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

reklama
Oj kwiatuszku zazdroszczę Ci ogrodu :sorry2: Moi teściowie mają działkę i jak jeszcze utrzymywałam z nimi kontakt i latem tam do nich jeździliśmy to lubiłam coś tam robić... troszkę mi tego brakuje :-(
 
wiesz takiego ogrodu to nie musisz mi zazdroscic co my posprzatamy to rupieciarnia spowrotem moj tesciu jest zbieraczem wszystkiego niepotrzebnego ale za to moja mama ma sliczny ogrod
 
Badanie-super:) dzidzia się ślicznie ułożyła, więc poszło całkiem zgrabnie:tak:.
Jestem bardzo szczęśliwa! no i wstępnie ginek zapowiedział dziewuchę (ale to jeszcze może się zmienić).
Dzięki dziewczyny za kciuki i wsparcie.
 
martocha...gratulacje! cudowne wiadomości. doczekalas się w końcu! :-) PhotoCrop_2013-04-08_11-30-34-.jpg macie mój brzuchol! obiecałam, wiec jest...zaczyna rosnac;-)
 

Załączniki

  • PhotoCrop_2013-04-08_11-30-34-.jpg
    PhotoCrop_2013-04-08_11-30-34-.jpg
    15,6 KB · Wyświetleń: 32
Hejo
Tesknily ?
Martocha gratuluje !!!!
Zoneczko no ni chcialabym.miec taki brzuszek :-) ty moja zgrabnocho :-) tyj tyj bo.marcelek miejsce potrzebuje :-) sliczne imie :-) a jaki slodziak na usg zdjeciu :-)
Sun no niedlugo franek.na zewnatr.bedzie jak cos to pisz powiadomie forum :-)
Kwiatuszku jak tam kiedy nas idwiedzis ? Bo juz mi nudno ...
Magda dawno cie u nas nie bylo z ktoryn ty facetem jestes z starym.m ? Bo ja huz sie pogubilam..
Necia gosia sliczna widze ze ladna kreacje znalazlas a rajstopki chyba biale beda idealne :-) i gratulacje przejscia do bastepnego etapu :-)

A u nas po staremu mieszkania niby szukam ale powoli uznaje ze to bez sensu za 1,5 roku sami znajdzuemy dla siebie a nie z tesciami bo oni non stop wybzydzaja bo tesc w mpk pracuje na autobusach i narzeka na dojazdy w nocy ze on godzibe stac nie vedzie na nocny to mowimy mu przeciez jest samochod no ale hakos niewiem.mam wrazenie ze im nie zalezy jednqj na wyprowadce na lepsze... Ale co mi tam.mnie wsio ryba narazie gdzie mieszkam tylko mogli by skonczyc narzekac jeden plus naz od soboty nue pali normalnych papierosow tylko kupil e papierosa wiec mysle ze uda sie troche zaoszczedzic:-)
 
hejo hejo

martusia bardzo się cieszę, że badanie dobrze poszło. Dziurencja prosiła o przekazanie, że trzyma mocno kciukasy :)

mila ale malutki domeczek :) chudzinko malutki masz brzuszek, rośnijcie rośnijcie :)

kwiatuszek nie chcesz u mnie zrobić warzywniaczka dla Gosiaka? ja nie przepadam za grzebaniem w ziemi ale postanowiłam w tym roku założyć warzywniak :) a jak tam sis twoja się czuje?

atan dzięki :) białe już moja mam kupiła rajstopki.

No właśnie większość już wie :) przeszłam do kolejnego etapu programu z niecierpliwością czekam na zmiany w treningach i diecie. Cieszy mnie ten program choć bywa ciężko. Dziś teściowa zmniejszyła mi kurtkę na wiosnę w talii po 10 cm z każdej strony :-D

Coś ja jeszcze miałam ale skleroza ze mnie :sorry:
 
reklama
Do góry