reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

Cześć dziewczynki :-)

Jestem po Usg genetycznym i wszystko jest w porządku :-)

Macie tu kilka fotek mojego urwisa (na drugim jest mała stópka :-)):

Resize_P181212_13.03_[01]1000015.jpgResize_P181212_13.03_[02]1000014.jpgResize_P181212_13.031000013.jpg
 
reklama
Sun matkooo Ty już połowa ciąży?? Ależ ten czas leci :szok::szok: gratuluję Franusia i pięknych wyników :* dobrze, że co trudne już za Wami!

a gdzie nasza druga ciężarówka?

ja Was przepraszam, ale jakoś nie umiem się tu wdrążyć.. nie wiem czemu :-(
ale Was lofciam bardzo i brakuję mi tamtych gęstych czasów.. Oczywiście ciągle czytam :*:*

I buziaki dla Maluszków :*:*
 
Sun cudne zdjęcie! Jak tak patrzę na to Twoje małe szczęście to myślę, że okres ciąży to najlepsze co kobietę może spotkać w życiu! Oczywiście narodziny i późniejsze życie z dzieciątkiem również ale to noszenie maleństwa pod serduszkiem jest po prostu nie do opisania :-)

Natka a jak idzie interes??

A mój Tosiek chyba się dzisiaj wziął w garść i stwierdził, że czas zacząć korzystać z nóg bo razy sam bez mojej zachęty gdzieś wędrował! Raz nawet podszedł do pchacza i pojechał na drugi koniec mieszkania, co też mu się raczej nie zdarzało! Jeździł ale jak się z nim bawiłam a tak sam od siebie to nie bardzo
 
Magdalena fakt okres ciąży jest wspaniały... ja póki co przechodzę ją bezobjawowo... zero wymiotów, mdłości itp. dlatego bardzo cieszę się z rosnącego brzuszka :-)

Kwiatuszku
na innym wątku prosiłaś o zdjęcie brzuszka.... ale umieszczę tutaj (troszkę nie wyraźne, bo robiłam starym modelem telefonu, gdyż nowy właśnie jest w serwisie :sorry2:):

Zobacz załącznik 524484
 
reklama
Kwiatuszku wysłałam ulotki , chyba z 1,5tyg temu.. nie doszło? :wściekła/y:

Mag dziękuję, że pytasz :-) jestem mile zaskoczona, że biznes tak ruszył, myślałam że 2-3 pierwsze msce będziemy dokładać ale nie :-) pierwszy miesiąc, opłaciliśmy ZUS, księgową, podatek i jeszcze zostało więc jestem bardzo zadowolona :-)

Sun ale brzuszek rośnie! CUDNIE :*
Super, że Tosiek idzie do przodu :-) oby nie nabił sobie żadnego guza!
 
Do góry