reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

natkusia w link weszłam ale kliknąć "lubię to" nie moglam, nie wiem czemu, wywalało mnie ze strony ;/
eve jesteśmy jesteśmy tylko pewnie mamy się nie odzywają, ale jak masz jakis prblem albo wątpliwości to pisz kochana zawsze mamuśki ci poradzą ;)
fifka, atan, magdalena, lili, miq, neciuszka, sleep,fasolka i cała reszta!!! Wracać mi tu i meldować co u was!! Bo w te zgrabne dupska nakopie!!!!
 
reklama
Ja jestem tu codziennie ale jakoś nie mam weny żeby coś pisać... Jestem podłamana jak nie wiem bo mam jeszcze większe problemy z cyklami niż podczas poprzednich starań... Gin powiedziała że dobrze ze mam już jedno dziecko bo to jest taki cień nadziei na to ze się uda bo jestem zdolna zajść i donosić ciąże... teraz jestem na lekach na wyrównanie cykli i w marcu dostane leki i wracamy do starań...


Kwiatuszku uuu jak ładnie! W takim razie zaciskam kciuki!!! &&&&&&&&&&&&&& Oby w końcu zaskoczyło!!


Ewika melduję się i proszę nie bić!

oneczko pulubione i udostępnione! Jak tam wyniki? Wygrałaś??? :-D



Eve jesteśmy tu zawsze mimo ze nie zawsze piszemy! Jak będziesz miała jakiś problem pisz śmiało! Na pewno pomożemy na tyle ile się da!! :-) Super ze u ciebie leci do przodu a mały grzecznie czeka na termin! :-D




Co tam u ws kochane? :*
 
fifka kiepskie te wieści ale masz Konrada to wiesz że płodna mamuska jesteś! dobrze że tak wcześniej zaczęliście starania. A jak tam maluszek? Jak chodzenie?
kwiatuszku to boboseksy od 8 dnia cyklu i nóżki w górze. Będzie dobrze ;)
 
Ewika mały chodzi już całkiem stabilnie :-D ale schytrzył się bo nauczył się raczkować - od w czas... - i jak ma iść np. do kuchni to już zasuwa na raka nie na nogach "bo tak bezpieczniej" :-p po pokoju chodzi sam bez problemu bo wie gdzie są miejsca gdzie może się złapać jakby stracił równowagę. A jak Twoja pięknotka? Jeju już się nie mogę doczekać roczku! :-D


Co do starań to ja się domyślałam ze tak będzie dlatego właśnie zaczęliśmy tak wcześnie bo plan był początkowo starań dopiero na roczek... A tak choć jestem już zdiagnozowana i w trakcie leczenia więc zobaczymy...


Kwiatuszku
musi się w końcu udać! A co ginekolog na ten czas waszych starań?
 
fifka to super że Konradek rozumie jak bezpiecznie się przemieszczać ;) U nas chodzenie pełną parą i papugowanie na całego ;) Niunia stara się naśladować wszystko co robimy i bardzo śmiesznie to wygląda ;) Hotem numer 1 jest ostatnio pokazywanie "no no nie wolno" hehe robi to jak czegoś jej nie każę albo coś jest nie tak jak chciała ;) mała terrorystka nam rośnie. A co do roczku to już niedługo macie. Jakieś przygotowania już zaczęłaś?? jejku ja tez tak czekalam kiedy mala skończy rok a to juz 1,5 po..
 
fifka co ma mowic jak wina nie lezy po mojej stronie
pytal gdzie emek sie leczy i wogole ale mowilam ze pozostaje nam ivbf mowila ze trzyma kciuki i tyle ona juz nic nie pomoze kasy mi przeciez nie da :)
a bylam na corocznej kontroli
 
Ewika niebij pisalam ze jedziemy do babci dzis wrocilismy a ja chora.. Wiec przepraszam..milej nocy :-* p.sKaszel-chrypa- bol gardla i karmienue piersia co mi wolno zazyc..?? Oprucz soli emskiej i rumianku i homopatycZnych ?
 
reklama
Ewika melduje sie;-)
Kwiatuszku.&&&&&&&&&&&&&&&&&& za jajeczka
Hmm co u Nas no my po chrzcinach,nawet nie było źle ale nerwów mnie to sporo kosztowało.Teściowa taj jak się spodziewałam dusza antytowarzyska w czasie imprezy zakumuflowała się przy zlewie... w kościele też nie wiem gdzie była bo nie z nami...teściu i młody nawet nie poszli...
Sama uroczystość bardzo ładna,była chrzczona jeszcze jedna dziewczynka.Nasza gwiazda była grzeczna,nawet się śmiała przy polewaniu głowki-ksiądz zadbał o ciepłą wodę.
Impreza przebiegła sprawnie tylko i wyłącznie dzięki mojej mamie,bo teściowa miała w planach zająć się małą a gotować miałam ja ha ha dobry żart ja z gotowaniem bym sobie poradziła ale ona.z małą? No ale na szczęście była moja mama.
Mała dostała trochę.gotówki,kupimy jej za to kolczyki i fotelik samochodowy,a z prezentów dostała krzesełko do karmienia,matę edukacyjną,wózek.z.pampersów i taki fajny "Pamiętnik córki" taki album z opisami i miejscami na zdj.
A hit był taki,że teściowa za moimi plecami zamówiła tort(nikomu nie smakował) i w efekcie mała miała dwa:-)
Hmm co jeszcze... Aa byliśmy na usg bioderek-jak to powiedziała Pani doktor-wzorcowo;-)
A tak poza tym to się nie wysypiam,mała budzi się 3 razy,wybudzają ją bąki... i nadal walczymy z brzuszkim ah
 
Do góry