reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

Miq zdjecia z chrzcin prosze :-) p.s twoja miala ciemieniuszke ? Bo nuepamietam co mowilas o kremie aa i jakim.i naco ? Bo nam wyszla teraz ciemieniuszka kipka plamek a oliwka nie pomaga..
 
reklama
Atan zdj mam w komp a ten chyba nawalił:-( a krem z serii AA Ja & mama Krem na ciemieniuchę,jest w rosmannie ok 18 zł u nas pomogło,po kilku dniach nie było śladu,zostało odrobinkę w miejscu ciemiączka no Ale tam musi samo zejść. A powiem Ci,że mala nawet na twarzy miała,przy okazji okazało się,że ten krem pomógł małej na trądzik;-)
Kwiatuszku też się cieszę,że mamy to za sobą.
 
dzieki miq dzis oliwka i czapeczkaa bawelniaa i wiekszosc wyczesana zobaczymy ile zostalo jutro bo mi dziecko uciekalo ;-)

dobranoc
 
Cześć dziewczynki :-)

Widzę, że mało się tu ostatnio dzieję, ale postanowiłam napisać... :-)

U mnie jak widać już połowa ciąży.... Czuje się wyśmienicie... :-) Miałam ostatnio ciążki okres w życiu bo mąż miał operacje i nie spodziewałam się, że tak to źle wszystko przejdę ale na szczęście to wszystko jest już za nami :-)

Nie wiem czy już tu pisałam, ale na 100% mam chłopczyka.... mój ukochany Franuś :-) Jutro mam kolejne USG genetyczne i już nie mogę się doczekać jak go znów zobaczę... :-)

Jestem już na L4 tak więc leniu****ę i przygotowuję się do świąt :-)

I to chyba tyle.... :-)
 
natkusia w link weszłam ale kliknąć "lubię to" nie moglam, nie wiem czemu, wywalało mnie ze strony ;/
eve jesteśmy jesteśmy tylko pewnie mamy się nie odzywają, ale jak masz jakis prblem albo wątpliwości to pisz kochana zawsze mamuśki ci poradzą ;)
fifka, atan, magdalena, lili, miq, neciuszka, sleep,fasolka i cała reszta!!! Wracać mi tu i meldować co u was!! Bo w te zgrabne dupska nakopie!!!!

Jestem tutaj co jakiś czas i podczytuję na telefonie ale nie zawsze mam czas pisać :zawstydzona/y:

U nas do przodu! Bartuś zaczyna chodzić!! Jak go wołam do siebie to potrafi przejść dobre 2 metry :-p ale sam od siebie, żeby się gdzieś dostać narazie nie próbuje bo szybciej na czworaka :-p
My po malutku przygotowujemy się do roczku! Dzisiaj właśnie byłam w kancelarii zamówić mszę na 13 stycznia więc wszystkie przygotowania z tym związane zacznę po Nowym Roku bo grudzień jest dla mnei miesiącem bankructwa :-p w sobotę miałam roczek chrześnicy, w święta chrzciny chrześniaka, do tego trzeba było zapłacić za ubezpieczenie samochodu i nie muszę wspominać już chyba nawet o tych wszystkich mikołajach, świętach itd :angry:


Sun no to gratuluje małego facecika!!

Miq teściowa jeste mega! Chyba logiczne, że Wy tort kupicie, to co ona miała za radochę, żeby przed Wami to ukrywać...?? :confused2:
 
magdalena gratulacje dla malego zucha! Oj rozchodziły się nam dzieciaczki na całego ;)
sun7 buziaczki dla franusia (przez pępuszek) ;) odpoczywaj kochana ile wlezie ;)
 
reklama
Sun to dobrze,że najgorsze za.Wami a Franuś niech zdrowo rośnie
Magdalena brawo dla Bartka,sie nie obejżysz a będzie Ci uciekał
co do teściowej hmmmało,że to logiczne że kupimy torta,ale w/w jakby się niedomyśliła to kilka razy głośno o tym mówiłam,nawet w dzień gdy go zamówiłam,nie wiem chyba na złość chciała zrobić.A te jej teksty jak go kroiłam...próbujcie bo może.beznadziejny jest...to po ch.... zamawia u jakiejś baby jak nie wie czy dobrze piecze,normalnie brak słów,a tort faktyxznie tragedia,zupełnie nie zgrane smaki,ja piekę 100 razy lepsze,ale przy małej.zwyczajnie nie miałam czasu:-( ah ale najważniejsze,że już po.Przed nami 18 młodego-palcem nie.ruszę-obiecuję...
 
Do góry