reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

reklama
Witajcie moje :*

Necia kochana cudnie wyglądasz! :-):tak: ciesze się że naładowałaś baterie!! Co tam u Dziureczki? Ojj zazdroszcze Wam spotkania :zawstydzona/y:

Żoneczko &&&&&&&&&&&&& za kolejny cykl :*

Sun ja to się gubię przy tych Twoich pytaniach :-D różne źródła, różnie piszą hmmm.. Ja wzorowałam się na tym https://www.babyboom.pl/forum/ciaza-porod-polog-f14/jak-liczyc-miesiace-ciazy-4402/ i dzisiaj zaczynasz 13tc a to wg mnie oznacza że jesteś w 3 mscu uff

Madziulek &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&!

kasia hmm my wybieramy się z małym na basen oboje :-) ale na razie nie idziemy na zajęcia tylko tak. Ja nie widzę problemu żebym poszła się umyć i ubrać a mąż w tym czasie z Michem się jeszcze pluska a potem przychodzę po niego i wszyscy idziemy do szatni :-) nie zrezygnuję z zabawy z synem w wodzie, bezsensu tylko stać i patrzeć ale to moje zdanie ;-) Gratuluję że Misia jednak łapie butelkę oby tak dalej! :tak:

Lam ojj biedna ta Twoja koleżanka :-( sytuacja nie do pozazdroszczenia eh..


A ja chcę poinformować że dzisiaj byłam w urzędzie miasta zarejestrować działalność i OFICJALNIE sklep o pięknej nazwie Pluto zaczyna swoją przewrotną karierę 2 listopada :-D i już nie mam wyjścia.. otwieramy biznessss sasasa :-)
 
Madziulek o w takim razie czekam na informacj o rozwoju sytuacji... Kciuki nadal beda zacisniete &&&&&&&& :-)

Natkusia wiem, ze czasami mam dlupie pytania.... no ale gdzie mam sie pytac jak nie Was tutaj :sorry2:A powiedz mi co to za interes?????
 
Hehe nie o to chodzi Kochana, pytaj pytaj! Tylko ja czasami muszę mocno umysł przy Twoich pytaniach uruchomić :-D

Już tu pisałam, że otwieram sklep internetowy z art. dziecięcymi :-)
 
hej dziewczyny ja wpadłam na chwilke teraz bo uciekam na szkołe rodzenia :) dzisiaj pierwsze ktg za nami mały ruszał sie jak szalony :-) nie wiem czy to dobrze, lekarz tylko zapytał czy dziecko rusza sie tak często normalnie powiedziałam zgodnie z prawda ze tak. Na wszelki wypadek zrobił Usg, ale wszystko Ok. Chociaz nie powiem że mam pewne obawy i myślenice...

Dodaje w końcu moje zdjęcie z brzuniem :-)
DSCF32295.jpg
 
reklama
barabarabararikitikitak :D
natuś
do Ciebie też dotrę a bynajmniej do sosnowca na pewno tylko nie wiem kiedy będę mogła się wyrwać znów sama :-) czekam z niecierpliwością na ten twój sklep bo kilku rzeczy mi potrzeba dla Gosi :tak: a Dziureczka dobrze ma zajęć co nie miara ale znalazła dla swej żony trochę czasu ;-) a wieeesz szczegółydla siebie zachowam :-p

sun już ci odpowiedziały dziewczyny

madziulek no żebyś była bliżej to wiesz ty sikasz oddajesz test a ja patrzę i nic ci nie powiem :p

nie mam siły ;) poprasowane, posprzątane, obiadki dla Gosi zrobione spakowane, pranie zrobione. A teraz małż zmywa naczynia żyć nie umierać :cool2: Gosia drzemie :-)
 
Do góry