reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

Heeej!! Wstawać śpiochy!!!


Kasia a no tak... w takiej sytuacji to faktycznie nie masz wyjścia jak przestawiać na mm... W takim razie zaciskam kciuki za naukę butelkowania! :-)

No i tempka spadła... plamie coraz mocniej więc @ już jest za rogiem! Swoją drogą mam takiego PMSa że aż głowa mała... mogłaby wreszcie przyjść...
trzymaj trzymaj! przydadzą się :tak: no i współczuję @ ale nowy cykl to nowa szansa więc trzymam kciuki &&&

kasia.natka:a oboje rodziców nie moze z dzieckiem razem pluskaćsie w wodzie ?
hmm prawdę mówiąc nie wiem, nie przyszło mi to głowy ale ja i tak bym się raczej nie pchała bo jedno z rodziców musi się zająć maluszkiem od razu po wyjściu z wody a tak to oboje musielibyśmy jeszcze przy sobie coś zrobić
kasia natka powoli powinna się przestawić trzeba próbować próbować do skutku :-)
nie chcę zapeszać ale dzić praktycznie bez marudzenia zjadła 100 ml :happy2: więc po wczorajszej porażce znów jestem szczęśliwa
 
reklama
Witam
Fifka wspolczuje plamienia i @ ja ciesze sie jak dzieciak ponad rok juz @niemam :-) a konradek sliczny coraz wiekszy fajnie jak dzieciaczki sie mobilne robia :-)

Necia sliczny kolorek ja zostaje przy naturalnych narazie a sukieneczka sliczna i ten sweterek cod miud :-)
Kwiatuszku jak ucho?
Magdalenko podziwiam cie z ta praca :-)
Kasiu fajnie zazdroszcze basenu kiedys tez pojdziemy ale raczej ha w wodzie bo maz plywac nie umie a i czekam na foty :-)i gratulacje z butelka moja sie istatnio zbuntowala i niechce nic z butelki niewiem oco jej chodzi...wygina sie prezy ze gej byle by ucuec od butelki
My wrocilismy z mopsu zalatwione dalam ostatnie papierki i czekamy dzis jeden wozek zabierany jutro oddaje quinny dla innej podopiecznej a pod koniec tyg spacerowke ta lekka i kupujemy nowa :-) ciesze sie jak dzieciak :-) na wozek juz sie doczekac niemoge
Lamiav sliczna ada w czapie :-)
 
madziulek witaj :) co słychać u Ciebie? ja korzystając z tego że mój łobuz śpi zrobiłam obiad zjadłam, i ugotowałam na jutro dla Gosi obiadek pora podjąć kolejną próbę jedzenia obiadków nie z słoiczków

Kwiatuszku dziękuję :-) jeszcze rozjaśnię bo moje włosy rozjaśniły mi się do takich złotych na chwilę obecną :-) jak się czujesz kochana?

Atan cudne te dzierganki są dla takich dzieciaczków

Kasia będzie dobrze :-)

Fifka ja się tak odzwyczaiłam od @ że teraz jak 3cią miałam to nadal jakoś tak dziwnie ;)
 
oj kurcze z tymi cyklami, mam nadzieję że to nic takiego że ci się tak wydłuża i że to fasoleczka w końcu będzie :-) dziękuję Gosia cudowna acz ostatnio zrzędząca ;) już ja tym chłopakom pokażę :cool2:
 
reklama
Dziewczynki kochane...

Powiedzcie mi w którym m-c ciąży jestem?... bo suwaczek pokazuję, że w 3 m-c a jak wydrukowałam sobie z jakiejś strony wykaz m-c względem tygodni to od 13 tyg jest już się w 4 miesiacu... więc jak to jest bo sama się w tym nie mogę połapać.... :sorry2:


Madziulek rób test :-) Trzymam kciuki &&&&&&&&&&& p.s. ja też tak mówiłam i odsuwała od siebie myśl o teście, a jak widzisz leci mi 13 tydzień...
 
Ostatnia edycja:
Do góry