reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane na 2011 - kontynuacja wątku ze staraczek :-)

marta heh a kto mnie będzie podziwiał w końcu reszta roboty należy do mnie najpierw 9miesięcy a potem reszta... ;-)
created no to miejmy nadzieję ,że już niedługo urodzisz.
monisia wow fakt kiedy to zleciało.
Lada moment a wy rodzić będziecie.
No i gdzie ta Marylka czyżby się rozpakowała? ;-)
 
reklama
Hej ciężarówki. Ja znowu ugotowana. Ale po nocy widzę swoje kostki i mniej bolą stopy. Zjadłam kopytka z truskawkami i koperkiem, Paweł patrzył na mnie dziwnie ale nie powiedział ani słowa:-D
Widzę, ze czekamy dalej na porodówjowe kobietki, cos mi się zdaje, ze w koncu urodzicie hurtowo
 
hejka!

witam się nadal szpitalnie. Mam nadzieję, że w tym tygodniu wyjdę, rano na wizycie usłyszałam że do końca kuracji będę, więc myślę, że do czwartku, ale zobaczymy. NIe będę się nakręcać. Mam nadzieję, że jak K przyjedzie to ja juz w domciu będę.
Niestety wyjazd nad morze raczej przejdzie koło nosa :-( ale cóż... się nie wybiera.

u mnie też gorąco, najchętniej otworzyłabym okno na maxa, ale się cykam by nie przewiało.

Laski rozpakowywać się :-)
 
DOROTKA - super, ze nogi mnie spuchniete:tak: I smacznego:-D
MŁODAM - wiem, ze nikt nie lubi lezec w szpitalu, ale kochana potraktuj to jak urlop wypoczynkowy;-) &&&&&&&&&&&&&&&& za szybkie wyjscie !!!!!!
No i niech któras z nas w koncu urodzi, to sie wszystkie posypia...ehhh....uparciuchy:-D
 
wpadam na chwilkę się przywitać - widzę , że się mocno zaciskacie i żadna nie rodzi hehe :-)
Pozdrawiam Was zcałego serducha i zyczę Wam szybkiego a co najważniejsze jak najmniej bolesnego porodu :) ;-):tak:

wisienka - :szok: kopytka z truskawkami i koperkiem :-D a to dobre !!! Emilka ma piękne smaki :):)
 
Witam ...

co tu za przestój :confused: niech któraś wreszcie rozwiąże worek, bo ja już ledwo zipię w tych upałach !!!
w sumie bez upału też ledwo zipię !!!
w piątek byłam na nieplanowanym KTG ... mała prawie cały dzień się nie ruszała, więc pojechaliśmy sprawdzić czy wszystko OK :tak:
no i na szczęście OK, ale kazali podjechać na kolejne kontrolne KTG po weekendzie ... także jutro rano znów kierunek --> szpital :dry:

Created, nie dziwię się, że masz dość pytań !!! ja Zuzu rodziłam 11 dni po terminie i miałam już ochotę wywalić przez okno telefony, laptopa i wszystko, co umożliwiało jakąkolwiek formę kontaktu i zapytania 'czy to już' ;-)

Marta, może awersja do butelek to takie 'skrzywienie' dzieci z 13 stycznia ;-)niestety rad żadnych nie udzielę :-( u nas po prostu przyszedł taki dzień, że młoda wzięła butlę :tak: miała wtedy coś ok. 6 m-cy ... podsuwaliśmy jej co jakiś czas, bo chciałam ją odstawić, żeby wspomóc staranka ...
&&& żeby Kamiś też niedługo załapał, że butelka to żadna tragedia

Mlodam, &&& za szybki powrót do domku :tak:
 
Mlodam 3mam kciuki za szybkie wyjscie ze szpitala!;-)
jak sie czujesz kochana ??
Wisieńka tez mam nogi popuchnięte...
 
hej net sie załączył na szczeście ;-) zapłaciłam f-re i zrobiłam zamówienie i moge rodzić ;-) hahaahha ja se moge ale mały chyba nie bardzo ;-)
u mnie cisza i mysle że w tym tyg nie urodze poza tym moja mama sobie wymyśliła że mały będzie finasistą i on czeka do 1 czerwca żeby kase z ubezpieczenia zgarnąć i dogaduje sie z nim na boku że ma do 1 ma być w brzuchu ;-) - jak widać skutecznie mi już w sumie wszystko jedno i jakoś przestało mi sie śpieszyć może dlatego że znów moge chodzić ;-)

a co do babci to fakt nikt jej nie podrobi ;-) dziś do niej przyszłam a ona do mnie z textem a ty po co tu przyszłaś ?? w domu odpoczywaj ;-) i weź tu bądź człowieku miły i odwiedź babcie ;-) hahahaha

Wisienka smacznego
 
reklama
Do góry