reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane na 2011 - kontynuacja wątku ze staraczek :-)

Cześć:)

Mlodam współczuję pobytu w szpitalu:( Oby szybko zleciało! Ja brałam fenoterol przez 3 tygodnie chyba... Pierwszy tydz pełne dawki po 6 tabletek a po tygodzniu zaczęłam co dwa dni zmniejszać dawkę i wkońcu po 3 tyg przestałąm brać. Brałam od 24 do 26 tyg żeby wyciszyć skurcze po chorobie z silnym kaszlem. I po odstawieniu nic mi nie było już.... Mój ginek jest zdania że to świństwo i nie należy zbyt długo brać... 'kocha" za to cordafen i dał mi na wszelki wypadek ale nic się nei działo...
I dobrze że dali na rozwój płucek - oby nie było potrzebne, ale na wszelki wypadek nie zaszkodzi:))

Wisienka kopytka z truskawkami???wow....

Marylka widzisz synek myśli o mamusi:) co by jeszcze pieniążki dostała:)) A babcię masz pierwsza klasa:))

Created współczuję pytań:( ale spoko juz bliżej niż dalej, jeszcze chwilka i mały będzie z Tobą:) zaczną się insze głupie pytania:) Tak to już chyba jest...

A ja wczoraj spakowałam wkońcu torbę:) Jeszcze musze kupić klapki, szlafrok i stanik. Miałam wczoraj bardzo bolące przepowiadajace i stwierdziąłm ze może czas najwyższy by się przygotować... Co prawda z porodem czekam na truskawki i czereśnie co by się napchać na zapas ale cholera tam wie to moje dziecko... Pod koniec tego tyg odstawiam luteinę, odstawiłam już magnez...
Póki co piore i prasuję:) W sobotę malowanko i przemeblowanko w sypialni:) Dziś przyszedł mój wózek a pod koniec tyg mama kupi łózeczko...
Żeby jeszcze nie te upały:(((
 
reklama
Maryla ja chodze do szkoly i wszyscy sie pytaja a co ty tu robisz . Nic tylko opiernicz zbieram ;-)
jak sie dobrze czujesz to pewno śmigaj ;-) ja też dostaje opier od mamy tylko wraca z pracy i mówi tak byłaś na mieście widzieli cie ;-) - zawsze ktoś jej doniesie ;-) ale co tam śmigam puki moge

a w środe na 13 mam ktg a po badaniu ide do sklepu towar rozkładać a potem na 16 na SR ;-) także też sie poruszam ;-)


Monia ;-) ja juz zjadłam pierwsze 3 tróskawki z naszego ogródka ;-) mmm pychaaaaaaaaaa a ja dzis dopakowałam wode i ciastka lu go na przekąske ;-)
 
U mnie dzis na obiadek pierogi z serem i bita smietana z truskawkami...u mnie na ogródku tez juz sie zaczał sezon truskawkowy:-D
Aaaa no i znów złapały mnie skurcze.....15 min odstepu, ale juz przeszło...:dry:
 
maryla towar rozkładac. ??
Nauczyciele sie dziwią ze chodze jak za 4 dni mam termin he ;-):-)
tak bo ja mam sklep dla dzieci i niemowlat ;-) pod sówaczkami jest link do bloga - ale ostatnio był w tamtym roku aktualizowany potem ciąża mi na to nie pozwalała ;-(

i spoko ja też nie mam skurczy

Monisia ale ta Rozalka Cie w konia robi ;-) mi sie dziś zachcuiała sałaty na słodko tzn ze smiataną i cukrem do ziemniaczków pycha ;-) obrzarłam sie jak nie wiem ;-)
 
reklama
Do góry