reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wystarane na 2011 - kontynuacja wątku ze staraczek :-)

hej :)

Mlodam - Nie martw sie, wszystko będzie dobrze :))
Monisia - Oj, nawet nie wiesz jakbym chciała..
Marylka - Nie ma nic lepszego jak szczerość babci hehe :D

U mnie cisza.. także czekamy dalej :p
Miłej niedzieli :)
 
reklama
Hejka!!!!
MŁODAM - &&&&&&&&&&& za szybkie wyjscie!!!!!!
MARYLKA - babcia na 102:-D Nie ma to jak ciezarna pocieszyc;-)
CREATED - no czekamy kochana!!!!!
Ja strasznie spuchłam...dzis to mi nawet prawa reka dretwiała...ehhh....
 
Hej dziewczyny ja też spuchłam i mój Pol jak Babcia Marylki tez tego nie widzi.............Dobrze, ze bez komentarzy to przyjął.
Mlodam no cóż teraz musisz naprawdę się oszczędzać, mimo, ze samopoczucie dobe ciąża to jednak stan wyjątkowy dla organizmu i nawet jak nie daje oznak to trzeba zwolnić obroty. Na pewno bedzie dobrze. Jak skurcze na KTG? Dziwią mnie te zastrzyki na rozwój płuc, strasznie gorliwi lekarze. Kurcze ja latam z szyjką 2cm i nikt mi szpitala nie proponował..................
porodówkowe &&&&&&&&&&&&&&&&&&& za was, rodzić mi ale już a nie po krzakach siedzicie ja was nie przeskoczę, szans nie ma.
monisia fajna wiadomość o kołysce
 
Dzięki dziewczyny za kciuki i życzenia szybkiego wyjscia

Wisienka czy nadgorliwi z zastrzykiem na płucka to bym się zastanawiała, bo w razie co to dobrze, choć mam nadzieję, ze nie będzie potrzebne. Brzuch mi czasem twardnieje, więc po to te leki, niby zagraża mi przedwczesny poród, ktg miałam takie chwilowe, na izbie przyjęć, skurcze na poziomie kilku % więc OK. ciekawa jestem jak tam będzie moja szyjka się miała, maja mi w tym tyg. zrobić.
Może takie ich postępowanie po 2 poronieniach? choinka wie. aaa mi nie proponowała-dała skierowanie stwierdzając ;-)
 
hej babeczki,

monia ty już 35 tydzień ? jejku gdzie ja się podziewałam ???

created, spokojnie dasz radę. Każde dziecko jest inne, ale moi chłopcy wiedzą co dobre hehe i śpią z cycusiem. Mnie to ułatwia zadanie, ale trzeba spać b. ostrożnie.

Marcepanku, życzę spokojnej ciąży i gratuluję fajnej rodzinki i no cóż podziwiam twojego męża, bo mój mówiłby stanowcze Nie kolejnej ciąży.

Maranka, nie ma sprawy jakoś się dogadamy i zeswatamy nasze dzieciaki. Staram się dobrze wychowywać moich chłopców, więc może nie będziesz żałować. Praca do łatwych nie należy, ale efekty widać.

Hope gratuluję pięknej Jagódki

Jol, jakieś rady byś mi dała jak sobie poradzić z butlą. Stwierdziłam, że jak nie chce butli to popróbuję z łyżeczką i uczę go jeść kaszkę z łyżeczki. Też pluje ale postępy jakieś są. W każdym razie mojego pokarmu z butli też nie chce.

Trzymać się babki dzielnie i wypakowywać się, to będzie wątek o kupkach, zupkach, cycusiach i ząbkach.
 
Hej kochane!!!!
MARTUS - tak, to bedzie fajny watek, jak sie rozpakujemy:-D Zreszta My to juz chetne i to bardzo, ale nasze Malenstwa maja inne plany hihihi Kochana &&&&&&&&&&&&& za postepy z jedzonkiem!!!!!:tak:
MŁODAM - &&&&&&&&&&&&&&&& zeby jeszcze maluszek posiedzial w brzusiu!!!!!
U mnie dzis rano skurcze brzuszkowe, ale przeszły, bo Rozalka wie ze dzis tatus daleko od domu na egzaminie i trzeba na niego zaczekac:tak:
 
hej :)

Ja mam jakieś słabe skurcze od rana, ale to raczej przyczyna nocy.. szalonej hehe :D
najpierw z moim D. trochę poszaleliśmy, no a potem Maluch rozbudzony nie dał mi spać do 3 :D
Mam cichą nadzieję, że może teraz coś się ruszy... ajjj :)

Monisia - No dokładnie! też bym chciała gadać o kupkach i cycu a tutaj uparciuchy siedzą i wychodzić nie chcą! :D

Marta - Moja najmłodsza siostra, przy cycu do 2 lat prawie siedziała.. i pewnie jeszcze dłużej by jej zeszło, ale mama narysowała pająki na piersiach kredką do oczu, ona nazwała to: donie! i od tamtej pory już nie chciała :D

Wisienka - Oj trzymajjj, przyda się :D A jak nie, to jeszcze Ty będziesz nam opowieść z porodówki swoją zamieszczać :D

Nie ma dziś Marylki, może na porodówce??


Mnie już zaczynają wkurzać pytaniami i dzwonieniem.. Jeszcze nie urodziłas?! Wr.... od samego rana mnie denerwują ;D
 
Ostatnia edycja:
hej :)

Ja mam jakieś słabe skurcze od rana, ale to raczej przyczyna nocy.. szalonej hehe :D
najpierw z moim D. trochę poszaleliśmy, no a potem Maluch rozbudzony nie dał mi spać do 3 :D
Mam cichą nadzieję, że może teraz coś się ruszy... ajjj :)

Monisia - No dokładnie! też bym chciała gadać o kupkach i cycu a tutaj uparciuchy siedzą i wychodzić nie chcą! :D

Marta - Moja najmłodsza siostra, przy cycu do 2 lat prawie siedziała.. i pewnie jeszcze dłużej by jej zeszło, ale mama narysowała pająki na piersiach kredką do oczu, ona nazwała to: donie! i od tamtej pory już nie chciała :D

Wisienka - Oj trzymajjj, przyda się :D A jak nie, to jeszcze Ty będziesz nam opowieść z porodówki swoją zamieszczać :D

Nie ma dziś Marylki, może na porodówce??


Mnie już zaczynają wkurzać pytaniami i dzwonieniem.. Jeszcze nie urodziłas?! Wr.... od samego rana mnie denerwują ;D
Wcale sie nie dziwie, bo człowiek sam juz nie ma sily i chciałby juz a tu jeszcze wszyscy wylatuja z tekstem - jeszcze łazisz z brzuchem grubasku????? Niby takie miłe zapytanie...hmmm..powiedzmy:sorry2:
 
Miłe, jeżeli pyta się raz, a nie codziennie :D
No ale mam nadzieję, że wkrótce, powiem: Tak urodziłam! :DD hehe
Ale mam lenia, idę się zdrzemnąć, brzydka pogoda (jak zwykle) więc co tutaj robić :p

Monisia - Ty już zaraz 38 tydz.. ale zleciało :)
 
reklama
Miłe, jeżeli pyta się raz, a nie codziennie :D
No ale mam nadzieję, że wkrótce, powiem: Tak urodziłam! :DD hehe
Ale mam lenia, idę się zdrzemnąć, brzydka pogoda (jak zwykle) więc co tutaj robić :p

Monisia - Ty już zaraz 38 tydz.. ale zleciało :)
Oj zleciało, zleciało.....tylko własnie te ostatnie dni sie dłuza...ehhhh.....codziennie wypatruje sie skurczy, albo wód płodowych, a tu ciszaaa....skurcze jakies tam mam ale tylko przepowidajace.....
Zuzie urodziłam w 38 tc:tak:
 
Do góry