reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane na 2011 - kontynuacja wątku ze staraczek :-)

ja to caly czas co jem dzis juz trzy razy obiadek jadlam:) moj synek ma apetycik:)
ja miałam to samo wczoraj ;-)

MArcepanek trzymam mocno kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i Bartek tez &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& na pewno wszystko będzie dobrze
 
reklama
Dziewczyny zaczęłam plamić żywo czerwoną krwią...proszę trzymajcie &&&&&& one zawsze pomagają...

też zaciskam mocno &&&&&&&&&&&&&&&&

u mnie cisza
wczoraj odbębniliśmy 6-te urodzinki Izabelki - był tort i lody i mięska przeróżne z grilla no i sosik czosnkowy własnej roboty - taki ostatni podryw przed bo potem z takiego menu nici ....
w środę jadę na ktg

monisia - może to już?
 
Wisienka - Ale Twoja mała ma apetyt hehe, kto by pomyślał :)
Młodam - Teraz Twoje Maleństwo jest najważniejsze, wypad będzie za rok, już we trójkę;D
Młodamamusia - Współczuje spuchniętych nóg. Widzę, że masz podobny termin do mnie, ciekawe która z nas pierwsza będzie :)
Marylka - Ja myślałam, że Ty już na porodówce, a tu lipa... Czekamy na Bartka Uparciucha :D
Monia - Dobrze, że już gotowa do szpitala, poród może nadejść w każdej chwili... chociaż na mnie nie nachodzi :p
Monisia - Ale mi smaka narobiłaś... jeju, dobrze, że moja mama przyjeżdza to mi też zrobi :p
Niunia - Witaj ;) Widzę, że apetyt dopisuje.. mi dziś tylko na lody he:D
Marcepanku - Najjjmnocniejsze &&&&&&&&&&&&&&&&& będzie dobrze!
Majka - Jak ja dobrze to znam... aj
 
też zaciskam mocno &&&&&&&&&&&&&&&&

u mnie cisza
wczoraj odbębniliśmy 6-te urodzinki Izabelki - był tort i lody i mięska przeróżne z grilla no i sosik czosnkowy własnej roboty - taki ostatni podryw przed bo potem z takiego menu nici ....
w środę jadę na ktg

monisia - może to już?
no i super ja też teraz sobie nie żałuje bo nie wiadomo kiedy mi sie to urwie ;-) no i ja też mam w środe ktg ;-)

created no coś ty ja tak prędko na porodówke sie raczej nie wybiore
 
Marcepanek &&&&&&&&&&&&&&&
Marylka no ruszaj się ruszaj może coś przyśpieszysz.
Majqa pewnie trzeba korzystac póki mozna
Monisia no ja tez bym pierożków zjadła ale z braku laku były kopytka z truskawkami
Niunia ja jem własnie drugi raz......Na jakim etapie jesteś ciązy??
mlodamamusia ja w 4 klasie liceum urodziłam Macka i tydzień po terminie byłam jeszcze na sylwestrze. Jednak fajnie być młodo w ciązy na pewno miałam więcej sił niż teraz na starość.
Jol a ty jak się trzymasz??
Create tez się ociągasz kochana, pewnie czekasz na mamusine pierozki po prostu:-D
mlodam na pewno bedzie dobrze a morze poczeka, na mnie chorwacja już 2gi rok czeka:tak:
 
Hej wszystkim!

Wlatuję przesłać Wam pozdrowienia! Ja teraz na etapie pakowania, bo zaraz będziemy się przeprowadzać. Prostuję też swoje sprawy zawodowe...

Nie wiem, czy widziałyście na staraczkach - pojawiły się bardzo smutne wieści o Marcepanku... :sad:

Marcepanek - przykro mi, że musisz przez to przechodzić! Tule mocno i życzę sił!
 
Info od Marcepanka

poroniła już jedną fasolkę...drugiej jeszcze serduszko bije ,ale ginek nie daje żadnych szans....
dali Jej przeciwciała i ma czekać-jutro kontrola usg ,jeśli sie oczysci samo to...ale jeśli nie to zabieg..

nie bedzie Jej jakis czas -musi sie pozbierać......................

:(..........
 
MARCYS - tule kochana...na to nie ma słów............:no:
Dziewczynki a u mnie ciagle skurcze ale w takiej dziwnej formie - co 15/20 min ze 2 skurcze i godzinka przerwy.....
 
reklama
Do góry