reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane na 2011 - kontynuacja wątku ze staraczek :-)

krakowianka - wiem ze się nie da tak samo jak nie dźwigać, nie wieszać firanek... o kurde wiedziałam że czegoś zapomnę :-p


Padam na ryj a mam jeszcze w piz.. roboty :no: dobrze ze już desery porobione na jutro - teraz tylko sprzątać :-p
 
reklama
hej wystaraczki,

Po pierwsze monia WIELKIE GRATULACJE DLA CIEBIE.

created, dziewczyny dobrze ci radzą. Bądź dobrej myśli...

a ja cóż, zarobiona po pachy i do tego wszystkiego Karol zaraził mnie grypą żołądkową. Ledwo to przeszłam i powolutku dochodzę do siebie.
 
Sol Ty to jesteś zarobiona kobieta na maxa... chyle czoła bo mnie to strasznie starośc doskwiera a u mnie pada i bola mnie wszystkie stawy... :( a Ala gada... gada... gada... i buzia jej sie nie zamyka... Maja za to kopie mnie strasznie a jak po pęcherzu zacznie to tylko do wc musze latać a nie zawsze jest gdzie... no to tyle co u mnie... a Ty kobieto dziś ten przepis na mleczko zapodałaś i już mi sie zachcialo... ale jak pomyśle o zgadze, która mnie całe dnie maltretuje to chce mi sie mniej...
 
maran - jakby ie fakt ze mojego ojca tak rzadko widuję to bym sobie to na dwa tygodnie rozłożyła :-p Emila tez sobie pęcherz upatrzyła jako worek do kopania :-D A co do zgagi polecam zimne mleko :tak: Może być też kakao ale na zimno :tak: Jedyna rzecz jaka mi pomaga na zgagę jak mam :-D A mam często bo sobie lubię ogóreczki kiszone podjadać :-D A potem szklanka mleka - o dziwo Emila akceptuje takie wybryki :-D

Teraz tylko czekam aż mi wystygnie galaretka i ją porozlewam do pucharków :tak: Karola dalej nie śpi bo sprzątałam kuchnię a ona zajęła się kosikami :-p Nie mam siły jej terroryzować do spania - jak uśnie to ok jak nie to ja też się zaraz kładę to uśnie przy mnie :-p

Dobranoc wszystkim bo zaraz serio padnę na pysk i tyle mnie będzie :-p
 
dzieńdobry wszystkim dziewczynkom:-)

i gratuluję wystaranym na 2011 rok:-) i życzę by wszystko układało się idealnie:-)

ja na wątku staraczkowym byłam króciutko gdyż szybko udało mi się "dopiąć swego" :-) i niezręcznie czułam się wśród dziewczyn które starają się dość długo ... wszystkie dziewczyny pamiętam jako przecudowne i niezwykle sympatyczne ale ciężko było mi się odnaleść wśród tylu które się starają ... a ja nawet nie wiedziałam co mam im pisać...jak pocieszać w kryzysowych momentach... ehhh ...
 
Witajcie Mamusie!!!!
FUTRZAKOWA - witaj!!!!
JOL - to moja druga wizyta, choc na pierwszej to tylko mały punkcik zobaczyłam hehe
CREATED - &&&&&&&&&&&&&&& za Ciebie i Malenstwo!!!!!
Kochane ja dzis ide na te warsztaty ale biore ze soba maseczke na twarz, a jak mi bedzie nieodpowiadał zapach to wyjde po prostu :)
Miłej sobotki!!!!
 
reklama
hej Dziewczyny :))
Przepraszam, ze nie pisałam, ale leże plackiem od czasu kiedy się dowiedziałam, niczego nie robię, oprócz pryszniców więc na kompie też nie siedzę.
Jak narazie jest ok, czasem mnie zakłuje brzuch, wczoraj miałam lekkie plamienie, ale chyba będzie już w porządku.
Jeszcze dwa dni, zobaczę znowu Moje Maleństwo i dodam Wam zdjątko :))
Buziaki
 
Do góry