reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane na 2011 - kontynuacja wątku ze staraczek :-)

reklama
Dziewczynki wpadam zyczyc Wam milego weekendu!
Ja teraz bede raczej przelotem bo powoli zaczynamy sie pakowac i sprzatac przed przeprowadzka.
Created bardzo mi przykro ale tak jak dziewczyny pisza jeszcze nie wszystko stracone! Trzymaj sie dzielnie Kochana:* Bedzie dobrze!
Monia betka super :)Jeszcze raz gratuluje :*
Nie nadrabialam wszystkiego tylko ostatnie pare stron....wybaczcie.
Mnie wczoraj moj S milo zaskoczyl bo przyniosl mi jak wrocil z pracy roze i mowi "dla Ciebie i dzidzi":)
9g98ut.jpg

Ciezarowki mam do Was pytanie. Od dzisiaj mnie jakos dziwnie swedzi tak jakby w srodku szyjka...Sprawdzalam uplawow nie mam tylko te takie mleczne jak to w ciazy wiec nie wiem co jest grane.Tutaj przepisuja clotrimazolum w kremie z aplikatorem ale jakos chyba niewiele mi to pomaga....a moze mydlo mam za bardzo zapachowe? Juz sama nie wiem poradzccie cos:* Jak do jutra nie przejdzie chyba pojde do lekarza....
 
Witam sie piątkowo :)

Creted - no dupe bym ci zlała normalnie tak mnie wystraszyłaś - a bedzie dobrze zobaczysz tydzien to mi się wahało od początku a nawet i dwa to nie panikuj kochana bedzie dobrze zobaczysz :tak::tak::tak:

Jaewa
kurcze nie mam pojecia co to nigdy takiego czegoś nie miałam żeby mnie w środku swędziało to chyba nie pomogę:zawstydzona/y:

Co tam u was babeczki jak się czujecie - mi coraz ciaśniej kurcze po południami juz cieżko mi wysiedzieć :baffled: bo mnie gniecie wszystko
w suwaczku mam napisane zeby pamiętac o ćwiczeniach Kegla ale jak raz próbowąłam to mi sie słabo zrobiło :(
 
Cześć:)

Created straszni emi przykro. Ale wiesz dziewczyny mają rację! Kto będzie wierzył w Twojego malucha jak nie Ty???? Zresztą różnica w wieku malucha też jest niewielka i plamienia ustaly. Mam nadzieję że lekarz się pomylił i będzie dobrze!! I Ty musisz w to mocno wierzyć, chociaż wiem jak to ciężko...

Jaewa S. super:))) I zazdroszczę przeprowadzki.... A co do swędzenia to nie dokładnie chyba wiem o co chodzi ale jak ja miałam jakąś podobną infekcję to mi lactovaginal pomógł...

Sorbek nic dziwnego że już cieżkawo:))

A ja po pobraniu krwi już - pół ręki mnie boli... Ok 14 wyniki....

Miłego dnia:)
 
Witam dziewczynki:)

Sorbus,Monia jak nie przejdzie pojde do lekarza.
Kochane ja mam problem z ciuchami ciazowymi co wybrac ale chyba za duzo kupowac sie nie oplaca prawda? To chyba szybko zleci...
Ja tez ide na badanie krwi na przeziernosc karkowa w nastepnym tygodniu a potem z wynikami na USG. Tutaj to robia wszystkim obowiazkowo...W Polsce tez tak jest?

Sorbus ja sobie siebie nie wyobrazam juz w tak zaawansowanej ciazy jak Ty :) A slabo mi sie tez dzisiaj zrobilo na miescie....Chyba za szybko pod gorke wchodzilam...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam Was :)

Created - mam nadzieję, że wszystko będzie ok
Sol - a cóż to za cudny pas? jakoś nie doczytałam - może sama się w niego zaopatrzę? bo mój kręgosłup nadaje się do generalnego remontu :(
 
Witam słonecznie :-)

moja córa dała mi pospać do 8.30 :rofl2: kochane dziecko, chyba rozumie, że mamusia padnięta ;-)

Jaewa, śliczne kwiaty :rofl2:
jak CIę coś niepokoi, to idź do lekarza ... mogła się przyplątać jakaś infekcja :sorry2:
Monisia, widzę, że Ty też w poniedziałek na pierwszą wizytę ... hehe ... ja już też zaczęłam wielkie odliczanie !!! nie mogę się doczekać :-)
Monia, &&&& !!! daj koniecznie znać, jaki wynik :tak:
 
Dzień dobry wszystkim - ja teraz przelotem później zajrzę.

Dziewczyny - pas przetestowany - chociaż skóra na plecach nadal jakby mnie kwasem zlali :dry: Poszłam dzisiaj o 7 po mięso na bazary i ... nie szłam jak kaczka tylko normalnie jak człowiek :-D I wróciłam (mąż już mnie opierdzielił ile kupiłam) z torbą normalnie ją niosąc :-p Tylko trzeba pamiętać żeby nie spędzać w nim więcej niż do 6 h dziennie :tak:
PAS Happy Mommy CIĄŻOWY wzmacniający r.M (1268996561) - Aukcje internetowe Allegro

Niestety okazało się że u mnie prowodyrem całego bólu jest Emila uciskająca na nerw kulszowy :dry: Bez pasa mi się ten ból na całe plecy rozlewał a przy założonym się zogniskował i ujawnił :-( Ale pas bardzo przyjemny :tak: Tylko trzeba sobie rozmiar dobrać :tak:

jaewa - jak się niepokoisz to do gina po coś - bo może to być zakażenie zwyczajne :tak: no ale każdy lek powinno się skonsultować :tak:


Spadam po kurczaczka do sklepu i do apteki :-p
 
reklama
Jol, Sol milego dnia Kochane :)

Sol Ty tam nie nos za duzo:) A z lekarzem zobacze co do jutra bedzie.Ciesze sie ze pas dziala :)
ok spadam na kolacje :)
 
Do góry