reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane na 2011 - kontynuacja wątku ze staraczek :-)

reklama
I ja się witam niedzielnie :-D
Zaraz spadamy z Karolą do lekarza bo wyskoczyły jej dziwne krostki naokoło noska i strasznie jej jedna dziurka w nosku zaczęła ropieć :-( A potem na cmentarz w mieście bo na Cedzyne to chyba jutro się wybiorę sama jak mniejszy ruch w autobusach będzie :tak:
 
Witam Kochane :happy:
Ale spokojnie tu dzisiaj. Ja przed chwilą zjadłam pycha obiad:happy::happy::happy:
Byłam dzisiaj na zakupach i kupiłam sobie spodenki ciążowe w H&M są super wygodne i dwie super bluzeczki. Humor mi się bardzo poprawił po tych zakupach a teraz sobie odpoczywam:happy:

Created widzisz! Będzie dobrze:happy:

Pozdrawiam Was Wszystkie!!
 
Ja próbuje uśpić Karolę dzisiaj wcześniej bo mi dała popalić. Przy robieniu jej przy nosku drze się jakbym ją przynajmniej kołem rozciągała i biła przy tym :no: A na dodatek hemoroidy się odezwały i krwawią :no: A leki mam wrażenie pogarszają ten stan zamiast poprawiać :no: Już mam wszystkiego dość :-( A na dodatek Marcin wziął dzisiaj noc za jednego chłopaszka i kij wie kiedy tamten mu odda ten dyżur :dry: Idę zaraz spać tylko niech ta pieronica wreszcie uśnie :dry:
 
Cześć:)

Created mam nadzieję że dziś wlecisz jeszcze na chwilkę bo chciałam ci coś napisać. Jak dziś pójdziesz dolekarza to poweidz że podejrzewasz ciążę pozamaciczną, bo np już kiedysmiaalś czy coś... Chodzi mi o to że jak ja tak powiezdiąłam to miałam badania bety co dwa dni i usg i wogóle inną opiekę niż jakbym powiedziala że coś zlego się dzieje z dzidzią... Zupełnie nie pomyślałam żeby Ci to wcześneij napisać... Chociaż w sumie to nei wiem bo jak Ty już tak długo jesteś to da radę w ten sposób....
Tak czy siak trzymam kciuki żeby bylo dobrze!

Sol współczuję chorej Karoli:(( No i Twojego samopoczucia też bidulko... Ale Ty silna kobiecina jesteś i dasz radę!!

A ja dziś w pracy i tak mi się nie chce że szok... Wogóle teraz to ja bym najchętniej leżała w łóżku i tylko myślala o dzidzi:)) Jeszcze kilka dni i się dowiem czy mogę się oficjalnie cieszyć...
A i pogadałam sobie z mlodszą siostrą i dziś idziemy obie na betę:)) Bo trochę sobie poużywali w tym cyklu i ona podejrzewa ciążę:)) Byloby super:))
Ale słuchajcie nie wiem czy tak można bo ona nie możę iść na betę do luxmedu bez skieroaniwa bo płaci 25 zł... ja mogę bo mam inny niż ona abonament. A ona chce koniecznie dziś iść bo ma antybiotyk zacząć brać... I chcemy zrobić tak że ja pójdę w jednym laboratorium zrobię sobie a w drugim kupię na siebie i ona zrobi... Jak myślicie da się tak??
 
Witam poniedziałkową porą :))


Monia- wybacz, ale nie zrozumiałam o co pytasz:zawstydzona/y:


Sol- biedna Karolcia:-(
Buziaki dla Was ;-)



a my mamy dziś wizytę:tak:
mam nadzieję, że z Maluszkiem wszystko dobrze:tak:
 
Dzien dobry

melduje ze wrocilam cala I zdrowa. Wenecja przepiekna I na pewni warti choc raz w zyciu pojechac. Babelek ok ;) w czwartek mamy wizyte wiec zobaczymy co powie dr ;)

nie dam rady Was teraz nadrobic. Moze po poludniu sprobuje ;)
 
Dzien dobry

melduje ze wrocilam cala I zdrowa. Wenecja przepiekna I na pewni warti choc raz w zyciu pojechac. Babelek ok ;) w czwartek mamy wizyte wiec zobaczymy co powie dr ;)

nie dam rady Was teraz nadrobic. Moze po poludniu sprobuje ;)
oj tak Wenecja jest piękna i do tego te wszystkie małe sklepiki z cudami :) i to co oni tam mają ze szkła to normalnie dech zapiera :)

Sol tulam

Monia no spróbowac możecie tylko żeby nie było przypału , no a nie skapną sie ?? bo chyba mogą sie skapnąć bo i tak wszystki idzie do jednego laboratorium a będzie na Twoje nazwisko, ja bym chyba nie ryzykowała
 
reklama
Witam sie i ja

Maggy byłam w Wenecji i tez byłam zachwycona cudowne miasto

Monia ja też nie bardzo zakumałam :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Ja dzis siedze jak na szpilkach bo moja przyjaciółka jest w 33 tc i ma miec cesarke do tygodnia - dziś właśnie pojechała do szpitala - brała leki na serce i to spowodowało osłabienie przepływów pępowinowych i podobno juz jest łożysko niewydolne i musza ja wyciągnąć juz teraz :-:)-(

Sol
biedna ta twoja córcia :(
 
Ostatnia edycja:
Do góry