reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane na 2011 - kontynuacja wątku ze staraczek :-)

Witam sie dziewuszki dawno mnie nie było ale jakoś mało czasu ostatnio mam :(

Krakowianka a na kiedy chcesz sie umówic bo połówkowe sobi sie dopiero po 20 tygodniu ;-) a ty widze dopiero 15 skończyłaś:tak:

Widze ze rozmawiacie o płynach - ja używam zwykłego mydła pewnie to źle :sorry2:?? Wiec co jest najlepsze

O i jeszcze porody rodzinne na tapecie to i ja się wypowiem:-D
Mój był ze mną i bardzo się ciesze choć nie raz byłam bliska opierdzielenia go ;-):-D:-D:-D
Miał zakaz zaglądania z drugiej strony kazałam mu stac koło głowy juz na finishu ale i tak lekarz go zawołał główkę zobaczyć - ale mnie juz było wszystko jedno - jego nie obrzydziło także spoko :-) - pomagał mi przy bólach partych pilnował zebym głowe dociskała do piersi, wode mi dawał takze ja polecam bardzo :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Sorbuś, no w 20-21 tc. ;) Ale jak widzisz dodzwonić się tam nie jest łatwo, a że są oblegani, to o termin też trudno... Więc dzwonię wcześniej, żeby potem nie było.
 
Wtam Kochane!!!!
Zrobiłam dzisiaj niezbedny zakup - kupiłam sobie dzinsy ciązowe, bo wszystko inne juz mnie uciska:zawstydzona/y: ale powiedzcie dlaczego oni tak wykorzystuja kobiety w ciazy??? przeciez ceny ubran ciazowych sa duzo wyzsze niz normalnych...tunika ciązowa drozsza od zwykłej conajmniej o 20 zł, a rózni sie tylko chyba nazwa, ze ciązowa....:szok: ale nic...ciocia mi je juz obcieła i moge paradowac:-D
 
monisia - dlatego ja tak mało mam ciuchów ciążowych :-p Bo gdzie za spodnie 135 zł :no: Chociaż na tą ciążę i tak sobie nakupowałam bo aż spodnie na lato i dwie bluzki :-D A z Karolą od mamy dostałam spodnie takie wyjściowe czarne a sama kupiłam sobie jeansy :-p

Dziewczyny - jak przetestuję to później polecę ale koleżanka bardzo sobie zachwala - ma problemy z kręgosłupem jak ja - chociaż mniejsze i niedawno kupiła sobie to: PAS Happy Mommy CIĄŻOWY wzmacniający r.M (1268996561) - Aukcje internetowe Allegro działa na tej samej zasadzie co pasy lędźwiowe tyle że jest rozłożony na dwie części tak żeby brzuszek dodatkowo trzymać. Wczoraj zamówiłam - ciekawe kiedy przyjdzie :-p Mam nadzieję ze mi choć trochę pomoże bo już zaczynam wymiękać i bez codziennego masażu jest pierońsko ciężko :-( A i on właśnie zapobiega takiemu "ciągnięciu" w miednicy a Emila ostatnio coś tam buszuje i to już nie ciągnie a szarpie więc liczę że poczuję się lepiej :-D

Karola nakarmiona, mięso wstawione na obiado-kolację, Marcin w pracy, rzeczy do wyniesienia do piwnicy spakowane, przedpokój przełożony na zimową odzież i obuwie :-D buty za małe Karoli się piorą - teraz tylko muszę poczekać na moją mamę - znieść do piwnicy rzeczy i spadamy całą trójką do Castoramy zamówić półki do przedpokoju i zabudowę do rur w łazience :-p Marcin powiedział że kasę z obrony mogę wydać na co chcę :-p więc sobie zrobię zakupy :-D No i może jakiś organizer na biurko :-D Wiem ze nie powinnam się tak "wysilać" ale mam dzisiaj takiego powera ze misiek już w domu że aż miło :-D A po za tym w sobotę przyjedzie w odwiedziny mój tato z moją siostrą :-D Więc wszystko musi być na tip top :-D
 
monisia - dlatego ja tak mało mam ciuchów ciążowych :-p Bo gdzie za spodnie 135 zł :no: Chociaż na tą ciążę i tak sobie nakupowałam bo aż spodnie na lato i dwie bluzki :-D A z Karolą od mamy dostałam spodnie takie wyjściowe czarne a sama kupiłam sobie jeansy :-p

Dziewczyny - jak przetestuję to później polecę ale koleżanka bardzo sobie zachwala - ma problemy z kręgosłupem jak ja - chociaż mniejsze i niedawno kupiła sobie to: PAS Happy Mommy CIĄŻOWY wzmacniający r.M (1268996561) - Aukcje internetowe Allegro działa na tej samej zasadzie co pasy lędźwiowe tyle że jest rozłożony na dwie części tak żeby brzuszek dodatkowo trzymać. Wczoraj zamówiłam - ciekawe kiedy przyjdzie :-p Mam nadzieję ze mi choć trochę pomoże bo już zaczynam wymiękać i bez codziennego masażu jest pierońsko ciężko :-( A i on właśnie zapobiega takiemu "ciągnięciu" w miednicy a Emila ostatnio coś tam buszuje i to już nie ciągnie a szarpie więc liczę że poczuję się lepiej :-D

Karola nakarmiona, mięso wstawione na obiado-kolację, Marcin w pracy, rzeczy do wyniesienia do piwnicy spakowane, przedpokój przełożony na zimową odzież i obuwie :-D buty za małe Karoli się piorą - teraz tylko muszę poczekać na moją mamę - znieść do piwnicy rzeczy i spadamy całą trójką do Castoramy zamówić półki do przedpokoju i zabudowę do rur w łazience :-p Marcin powiedział że kasę z obrony mogę wydać na co chcę :-p więc sobie zrobię zakupy :-D No i może jakiś organizer na biurko :-D Wiem ze nie powinnam się tak "wysilać" ale mam dzisiaj takiego powera ze misiek już w domu że aż miło :-D A po za tym w sobotę przyjedzie w odwiedziny mój tato z moją siostrą :-D Więc wszystko musi być na tip top :-D
Kochana ja własnie kupiłam tylko dzinsy, kosztowały 85zł, wiec w porównaniu do twojej ceny to i tak mało....a bluzeczki i tuniki to spokojnie normalne mozna nosic :)
I nie szalej tak kochana, choc przeciez jestes kobieta wiec zakupy Cie nie powinny meczyc a relaksowac raczej hihihihi
Jesli chodzi o płyny do higieny intymnej to ja gdzies czytałam ze powinno sie uzywac tego samego co przed ciążą i w połogu tez - ja tak robie uzywam laktacydu....
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny, melduję się na nowym temacie :-) Nareszcie poczułam się na tyle dobrze, że mogę poczytać co tam ciekawego naskrobałyście :-)

Za tydzień mam USG genetyczne, rany jak ten czas leci :szok:

Lecę popatrzeć co nowego :tak:
 
hope :-D

monisia - ja też używam Lactacydu - ostatecznie nie stosuje się go do irygacji tylko do mycia zewnętrznych części :tak: A tak wolno spokojnie stosować każdy :tak: A tak po prawdzie to mniej krzywdy zrobię sobie szorując dom niż na spacerze bo właśnie na spacerze potrafi mi tak ucisnąć koza szyjkę że rozwarcie mi się robi :-p Ale mam blisko na autobus więc szybciutko sobie podjedziemy :tak:

maryla - walnij mnie w łeb :-p Dzisiaj sobie upatrzyłam przez czysty przypadkiem Mutsy Transporter :-D W spacerówce waży 10,8 kg ale ... moje Symbio mnie rozczarowało - bo mi coś nie pasowało w tej wadze 7.5 kg więc napisałam do nich jak to jest z tymi wagami i wyszło ze w spacerówce to on 10,3 kg waży a sam stelaż 7.5 :dry: Więc te pół kilo w tą czy tamtą to już mi żadnej różnicy nie robi :-p A oba wydają mi się fajne z tym że mutsy ma większy i łatwiej dostępny kosz :sorry: Ja zgłupieję :no: No i mutsy paradoksalnie jest tańszy o 300 zł :sorry:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kochana ja własnie kupiłam tylko dzinsy, kosztowały 85zł, wiec w porównaniu do twojej ceny to i tak mało....a bluzeczki i tuniki to spokojnie normalne mozna nosic :)
I nie szalej tak kochana, choc przeciez jestes kobieta wiec zakupy Cie nie powinny meczyc a relaksowac raczej hihihihi
Jesli chodzi o płyny do higieny intymnej to ja gdzies czytałam ze powinno sie uzywac tego samego co przed ciążą i w połogu tez - ja tak robie uzywam laktacydu....
ja też używam tego samego płynu :)
no to wygląda na to że mi udało sie kupić tanie spodnie ciążowe bo kupiłam za 58 zł i tak jak Wy nie zamierzam szaleć na zakupach dla siebie z ubraniami - bo to bez sensu jedyne co to musiałam kupić ciepły płaszcz na zime bo w swoim normalnym w grudniu napewno bym sie nie dopieła ale też nie kupiłam typow ciążowego tylko taki zwykły ale rozszeżany u dołu jakby grzybek wydałam 159zł dużo ale spokojnie będe go mogła nosić normalnie jeszcza pare lat więc aż tak nie żałuje tego wydadku i musiałam zamówić stanik sportowy za 45zł (w sklepie były po 78 i 99 więc przegiecie) bo w takim mi niewygodnie z drutami i najlepiej bez sie chodzi ale przecież nie będe sutami świecić w sklepie no i potem to bym miała do pępka :)


Sol ty warjacie jeden :) zaraz lookne na ten wózeczek :)


Sol po pierwsze edytowałam :) hahaha po drugie musty ma faktycznie lepszy dostęp do kosza i to owiel wiele ale odniosłam wrażenie jakby Symbio sie lepiej składał jakoś tak płynniej - ale może mi sie zdaje
i teraz tak albo wazniejszy jest dostep do kosza
albo przekładana rączka bo albo nie doczytałam albo w musty nie ma tej opcji
hmmmmmmmmm trudna decyzja w sumie nie duża różnica wagowa dziecko i tak zazwyczaj przodem do kierunku jazdy lepszy dostęp do kosza i chyba tańszy jest ?? więc wychodzi ze musty , ale wiesz ja czuje że znajdziesz jeszcze jakiś wózek :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam,

goście pojechali, burdel sprzątnięty, mała śpi, więc mam chwilkę ;-)

wczorajsza betka wyszła ładnie (18000), więc na pierwszą wizytę umówiłam się na przyszły poniedziałek ... jeszcze tylko 6 dni :rofl2:

co do spodni ciążowych, to ceny są masakryczne :no: chociaż ja miałam szczęście i te z 1 ciąży wyhaczyłam w C&A na wieszaku przecenowym za 30 coś zł ... tylko, że są mega wielkie i do końca ciąży do nich nie dorosłam, więc i tak muszę coś kupić coś mniejszego :baffled:

Sol, Mutsy, Mutsy i jeszcze raz Mutsy !!!!!!
ja powoli zaczynam chorować na taki ..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE: POWERTWIN spacerowy trójkołowiec dla bliźniąt

tylko ta cena :-:)-:)-(





Krakowianka, a w którym Ty szpitalu robisz usg, że taaakie mają obleżenie ??
 
Do góry