reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowy zawrót głowy - Zakupy dla maluszków

Cześć kobietki mamusie wszystko przeglądam, wszystko oglądam co dla dzidziusia potrzebne jak się pojawi na świecie ale najbardziej chcialabym mieć już wybrana fure☺ oglądałam już kilka modeli i nie wiem już sama.... może Wy coś doradzicie.... Wózek Junama diamond, wozek Espiro Next silver. Nad tymi się najbardziej zastanawiam. Jest któraś posiadaczką tych modeli? Pozdrawiam

Ja dumam nad Espiro, bardzo fajnie się go prowadzi i lekko wypina, pan w hurtowni odradzał nam Junamę jako markę, pokazywał różnicę w wypinaniu i amortyzacji. Wczoraj w Smyku jeździłam X landerem kawał solidnej fury :-)
 
reklama
@Kalinova też porownywałam Junamo, Espiro i Anex Sport. Włącznie że spacerowkami. Jak stały obok siebie to Anex odpada, spacerowka najmniejsza, fajny wygląd wózka ale mało praktyczny jak to nam Pani sprzedawca tłumaczyła. Junama też fajny design ale to jednak nie najważniejsze. Z tych trzech spacerowka wydaje się być najpraktyczniejsza w Espiro. No i gondola Ok, budka duża, w spacerowka przedłużona budka praktycznie okrywa całe siedzisko. No najbardziej ten espiro do mnie przemawia. Myślałam że jest może któraś posiadaczką i wypowie się już ze strony uzytkowania A teraz odnośnie materacy do łóżeczka, które wybieracie, macie sprawdzone dla dzidziusia?
 
Ja wczoraj wskoczyłam do Smyka na chwilkę kupiłam czapkę, skarpetki, pajacyk niebieski 56 cm i biały komplet body plus spodenki też 56 cm. Dziś powyciągałam co już mam a jest tego niewiele chciałam porównać rozmiary. Przyłożyłam rękawki 3 body z Lidla Lupilu 62/68 i każdy inny w sensie długości i grubości rączek. Białe body to chyba na pół roku.Zobacz załącznik 914727

Skąd ta pieluszka w jeżyki? :D :)
 
Dziewczyny A jaka gramatura tetry jest ok, nie chce żeby była przezroczysta. Chce zamówić przez neta razem z innymi bajerami, ale nie mam pojęcia jaka wybrać :/ może któraś z Was zamawiała i poleci sprzedawce/aukcje?
 
Dziewczyny A jaka gramatura tetry jest ok, nie chce żeby była przezroczysta. Chce zamówić przez neta razem z innymi bajerami, ale nie mam pojęcia jaka wybrać :/ może któraś z Was zamawiała i poleci sprzedawce/aukcje?

kochana jestem na dworze więc nie sprawdzę ale ostatnio dawałam zdjęcie pieluszek które mi przyszły z allegro i były super :) sprzedawca nazywa się chomis_2004 i tam możesz zerknąć na gramaturze.. polecam szybką dostawa i rzeczy naprawdę ma fajne w fajnych cenach. ja kupowałam jeszcze termometr do wanienki i smoczki
 
kochana jestem na dworze więc nie sprawdzę ale ostatnio dawałam zdjęcie pieluszek które mi przyszły z allegro i były super :) sprzedawca nazywa się chomis_2004 i tam możesz zerknąć na gramaturze.. polecam szybką dostawa i rzeczy naprawdę ma fajne w fajnych cenach. ja kupowałam jeszcze termometr do wanienki i smoczki
Dziękuję :* też już planuje kupić pieluszki, termometr, smoczki, rożek, kokon i poduszkę w literek C dla siebie. Mam upatrzone łóżeczko, meble do pokoju, dziś planuje znaleźć jakiś porządny materac i powoli zaczniemy zamawiać :) wydatków jest Sporo więc musimy je rozłożyć w czasie. Wózki oglądaliśmy i na nasze potrzeby zdecydowaliśmy się na junoma madena tako w ciemnym kolorze i przywiezie nam go chyba Mikołaj od rodzicow pod choinkę :)
 
reklama
@MartynaXI ja również rozkładam sobie wszystko na raty wolę mieć tak 'pod kontrola' zwłaszcza że odkładamy co miesiąc sporo pieniędzy aby w lutym zrobić kuchnie wkoncu bo mamy prowizorke od kiedy się wprowadziliśmy :)

mam już sporo rzeczy kupione.
zrobiłam sobie check listę i wykreslam cały czas :) zostało mniej niż więcej.

i tak w listopadzie chce kupić rzeczy do szpitala tzn 2 koszule do karmienia, staniki do karmienia, może szlafrok? laktator, wkładki laktacyjne, podkłady poporodowe, wkładki, majtki z siateczki..

w grudniu przerwa wiadomo że święta idą i trzeba się na nich skupić, wydatki, prezenty :) mam nadzieję że też coś dostaniemy dla malucha od Mikołaja :D

w styczniu planuje rzeczy do pokoiku tzn lampka przyciemniana, kosz na pieluchy, kosz na pranie dla malucha, organizer na łóżeczko, cerata dna materac, plus jakas szafeczka na ubranka.

luty przeznaczam na kosmetyki dla dzidziusia, higienę, płyn do prania, waciki, pampersy etc.

a marzec zostaje łóżeczko z materacem.

resztę już mamy.. całkiem sprawnie nam to poszło ;) myślałam że będzie gorzej przy pierwszym dziecku ale tyle się naczytalam że wyrobiłam sobie jakieś pojęcie co jest potrzebne a co nie koniecznie.. mam nadzieję :D
 
Do góry