reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowo ;-)

ala o kurka rurka,:happy: o takich bambusowych nie słyszałam, ten muślin już przypadkiem znalazłam, bo też nie słyszałam...daj linka do tych Twoich:tak:

katiuszka ja wzięłam z tej kolekcji once upon a time NOWOŚĆ !! Pieluszki muślinowe - Idealne na PREZENT (2958019610) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Ale zarąbiste te pieluszki :) chyba też sobie zamówię,a sprawdzone są przez kogos juz??
 
reklama
Oto i moja kolyska. Na razie stoi w 'salonie' i jak widac troche rzeczy w niej leży....ale coz :) i tak wrzucam zdjecie
 

Załączniki

  • IMG_1263.jpg
    IMG_1263.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 48
Mikowata kołyska cudna :-)
U mnie łóżeczko później będziemy rozkładać, na razie mam pożyczony kosz Mojżesza, tzn. jeszcze nie przyniesiony do domu ale zaklepany :-)
 
Mikowata, super kołyska :)
A ja wczoraj rano dostałam paczkę z allegro, i po otwarciu okazało się, że pomylili adresy - moje rzeczy wysłali pod Jelenią Górę, a ja dostałam towar, którego nie zamawiałam. :angry: Wprawdzie sprawa już odkręcona, ale muszę czekać do czwartku - piątku aż dostanę swoje rzeczy.:confused2:

Dziś rozebrałam choinkę, jutro wywozimy ją do moich rodziców (jest chłodniej, a wiosną będzie można ją posadzić w ogrodzie). Teraz czas na wycieczkę do Ikei po szafki na rzeczy dla maluszka i zamówienie łóżeczka. Ostatecznie zdecydujemy się chyba na Żyrafkę z Klupsia.
 
mikowata śliczna ta kołyska, taka słodziutka:tak:
Kania a wiesz, że ja o tym samym pomyślałam...yyy ale u mnie już łóżeczko stoi złożone,nie chce mi się go znowu składać, wynosić do garażu, ale mogliśmy faktycznie się wstrzymać i na razie używać tylko koszyka mojżeszowego. A tak to stoi wielgachne łożeczko, koło tego koszyk, jeszcze gondola od wózka, bujaczek, fotelik do auta:sorry: i nie wiem po co tyle tego wszystkiego:-D
makunia no co za patałachy!!!:crazy: jak mnie wkurza takie coś!!! czekasz na coś, dostajesz...a to nie to!!! znowu odsyłaj, pisz maile...ja to staroświecka chyba jestem, bo co rusz się przekonuję, że nie ma to jak sklepy stacjonarne. Można na własne oczy zobaczyć, dotknąć itp. Widzisz, kupujesz, płacisz..ale fakt, przez internet szybciej, nie trzeba latać po sklepach i co bardzo ważne- taniej. Oby kolejna przesyłka już Twoja była:tak:
 
katiuszka-sliczne zakupy poczyniłaś i kosz i gondolka.
U mnie zamiast kosza mam kołyskę no a z takich "bajerów" to przy pierwszej córce zaszaleliśmy i za 600zł kupilismy huśtawkę z projektorem z Fisher Price ,o taka:

images.jpgimagesj.jpg

Super sprawa,jesli chcemy chwilkę spokoju.Dziecko nakarmione,smoczek w buzi a hustawka delikatnie buja a projektor delikatnie pokazuje gwiazdki na suficie.Polecam.

tere fere -mój pilot też nie działał z drugiego pokoju.Chyba nie o to chodzi.Ja miałam łóżeczko np 2 metry od naszego łózka i zamiast wstawać z wyrka i pstrykać to zawsze miałam pilot pod ręką;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry