reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowo ;-)

reklama
Mikowata piękna ta kołyska! wygląda bardzo klasycznie, cudo po prostu:-)
Makunia niefart z tą paczkę, dobrze że to teraz a nie za miesiąc bo mogła by nie dojść na czas;-)

Maryńka mi się strasznie ta seria mebli podoba, gdybyśmy mieli bliżej do PL to też bym chyba sprowadzała.

Kania fajnie, że koszyk zarezerwowany, u nas będzie stał na dole, mam w ogóle dostać drugi od sąsiadki ale to postawię w pokoju z komputerem jak Ł będzie siedział to Mała będzie mu dotrzymywać towarzystwa podczas gdy ja będę spała:-) Łożeczko od razu wstawiamy do sypialni główie dlatego, że go w ogóle składać nie będziemy zmieni pokoje tylko.

Deizzi super pomysł z tym regałem, ja ma na łóżeczku przybornik no i przewijak z półkami praktycznie zaraz obok będzie stał, gdyby nie to na pewno od Ciebie bym ściągnęła.

Monisia super ten bujak!!! na pewno bardzo ułatwia życie, gdyby nie brak przestrzeni już bym zaczęła poszukiwania (muszę uważać,że mój Mąż tego posta nie zobaczył bo już nigdy nie będę miała dużego pokoju w normalnych rozmiarach:-D)

Anka odpisał mi ten sprzdawca, poleca pieluszki z tej aukcji, ja pewnie się zdecyduje:
Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Szczebiotka, muślin i tetra różnią się od siebie i to bardzo. Wystarczy wziąć do ręki. Są cudne. ;-)

Ala fajnie też te bambusowe pieluszki chyba też sobie zapodam.:biggrin2:

Basiatoja uwierz mi warto zamówić:tak: ja domówię tych, abo tych bambusowych jeszcze.

Katiuszka a no widzisz kochana:biggrin2:;-)

Mikowata kołyska jest słodziutka, taka stylowa:-p

Maryńka ja mam tą samą serię, tylko z misiem, też rożek, pościel kocyk.... Bardzo jestem zadowolona. :happy:

Monisia, aha, czyli mam za duże oczekiwania co do pilota, ale spoko... bez przesady, przecież to nie pilot do alarmu samochodowego.:tak: Huśtawka super też taką kupuję:-D
 
ja kupilam kilka pieluszek tetrowych takie wlasnie jak w linku u szczebiotki:). skoro ja sie na nich wychowalam to malemu tez nic nie bedzie ;-)
biale mebelki super gdzybym tylko miala miejsce na nie:-(
betina a ten regal gdzie kupiliscie i za ile?jesli moge spytac.
 
Szczebiotka, Anka ja wlasnie kupilam 10 tych pieluszek (80x80) w piatek bede odbierac, wiec zobacze czy jakosciowo sa oki. Smieszna sprawa bo gosciu ma sklep w Bielsku-Bialej i mozna tez kupowac u niego rzeczy przy odbiorze :happy:

tere fere
rozek, posciel, kocyk? kurcze nie mam. zaraz dzwonie do mezula :-)
 
reklama
Dziewczyny mam problem bo nie mogę się zdecydować na kolorek mebli do pokoju synusia,zastanawiam się nad kolorem białym bądź sosnowym....
Chodzi dokładnie o te komody:
MALM Komoda, 4 szuflady - okl brzoz - IKEA niżej można kliknąć na kolor biały.
Na żywo widziałam jakiś czas temu sosnowe,białych nie bo wtedy jeszcze nie brałam pod uwagę tego koloru. A jechać nie mogę bo IKEA jest oddalona od mojego miasta o jakąś godzinę jazdy, a ja nie mogę się ruszać na takie wycieczki i jeszcze spacerować po sklepie :( ech.
 
Do góry