reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowo ;-)

hej dziewczyny!
W końcu przespałam całą noc:szok::tak: czuję się jak młody Bóg:-) ale fajne uczucie!!!!

NIe pamiętam, ale któraś z Was ostatnio pytała o pieluchy tetrowe z Allegro- czy kupować te najtańsze... Ja właśnie takie kupiłam, może nie najtańsze, ale z tej dolnej półki cenowej i załuję jak cholera, bo sztywne, nie są super bielutkie, po upraniu coś dziwnego się zrobiło, jakby się rozłaziły:baffled: I wszystkie podszycia, te dookoła już się porozpruwały:szok::wściekła/y: po jednym praniu!!! do tego masakra je uprasować!!!!! dokupię sobie kilka z lepszego gatunku, tak żeby miec chociaż do lekarza i na wyjście, bo w domu mogę być te gorsze. Dlatego polecam kupic trochę lepsze:tak:
tere fere popieram Szczebiotkę:tak: Mnie się wydaje, że to taki bajer tylko, kompletnie niepotrzebny, bo czymkolwiek innym można tak dzidzia ścisnąć. Nawet nie wiem jaka jest cena tego cuś, ale chyba duża, nie?...A wiesz, ostatnio wchodziłąm na różne portale dla ojców, bo mój będzie się kształcił np. jak dziecko przewinąc, bo nie chodził na szkołę rodzenia, i tam non stop to cudo Twoje reklamują. Pewnie nowość:tak: A jak u Ciebie z przeziębieniem? przeszło Ci trochę?
 
reklama
No no, właśnie tak też myślę, że wszystkim można dzieciaka tak owinąć, nawet kocykiem przecież, a cena 140zł, to trochę sporo jak na takie nic. Też oglądałam ten portal dla tatów. Fajny! Można poczytać i obejrzeć. Mój małż zagląda tam i to mnie cieszy.:tak:

Przeziębienie jest tzn kaszel i nic więcej. Jak kaszlę to trochę mnie gardło boli. Mam propolki do ssania, ale raczej chyba to to samo co landrynek. Jeszcze dziś szwagierka przyprowadza mi przed pracą dziecko do popilnowania, nie wiem czy to dobry pomysł bo mała ma 9m-cy, ale ona wie że jestem przeziębiona. :baffled:

A co do pieluch to dziś wypiorę te tetry, bo moje też takie sztywne są, może to ten sam kiepski materiał co Ty mówisz. Kurdę po co sprzedają takie szmaty, skoro to dla dzieciaka:confused: Dziady jedne.
 
o kurka!!! faktycznie 140zł to dużo jak za taki kawałek szmatki z zamkiem:baffled:
A gdzie Ty kupowałaś swoje pieluchy? też na Allegro? chociaż tam jest pełno różnych sprzedwaców, to może trafiłaś na lepszy gatunek, bo ten mój, to porażka!!!
A z tym kaszlem, to nie chcę Cię straszyć, ale ja kaszlę już 5 lub 6 tydzień. Nawet brałam antybiotyk, ale nie pozbyłam się tego cholerstwa!!! Też miałam Propolki:tak: ale to takie cukiereczki...Jutro idę na wizytę, ale nie sądzę, żeby mi cos dali. Obym tylko nie dostała przedwczesnych skurczy przez to kasłanie:baffled:
A Ty dziś masz zajęcia praktyczne z dzieckiem?;-) na pewno Ci się przyda:tak:ucz się, ucz:-D
 
Na allegro kupowałam, ja wszystko prawie na allegro kupuje. Dużo sklepów i hurtowni się wystawia i dużo taniej niż w sklepie stacjonarnym. Właśnie piorę te pieluchy, ciekawa jestem. A mogłam poczekać z wystawieniem komentarza to się pośpieszyłam. :baffled:

Kaszlem też jestem zaniepokojona, u mnie dodatkowo zawsze pada na struny głosowe, więc gadam jak zepsuta lalka.:sorry2:

Taaa praktyka jest wskazana, ale mała ma teraz okropny okres. Jest bardzo marudna, jeszcze nie chodzi, a trzeba ją prowadzać, więc non stop zgięta wpół, plecy mogą wysiąść, o ile w ogóle się zegnę.:tak:
 
tere fere no to masz więcej szczęścia niż ja:tak: Ja resztę swoich wczoraj uprałam i dziś zabieram się za prasowanie, ale na samą myśl o nich szlag mnie trafia:wściekła/y: Ja tam wolę kupować w sklepach stacjonarnych, fakt...przez internet taniej, ale co z tego, jak muszę drugi raz kupić i suma sumarum wychodzi dużo drożej:baffled:
 
Hej dziewczyny.

My już z małą gotowe, tzn ja gotowa bo jej się póki co mam nadzieję na świat nie powinno śpieszyć.

Dziewczyny kupiłam ostatnio PIELUSZKI tetrowe w PEPCO ( była przecena, wyprałam, sa bardzo fajnie-polecam). Kupiłam też kolorową flanelową bo gdzieś wyczytałam,że jest miła i fajna.


Która z Was ma termin na 1 -3 marca?
 
Barbia urodzilam 4 dni po terminie, chyba lampka winka czerwonego i tance zadzialaly:-D:tak: Na poczatku ciazy mialam zakaz na wszystko i caly czas lezalam plackiem. Moglam wyjsc tylko do toalety. Ale to byl wina plamien. Po 24tc zakaz zblizen:baffled: chociaz i tak grzeszylam bo mialam takie libido ze hoho:zawstydzona/y: po 36tc szlam na maxa bo to wsumie byl juz spokojny czas a mimo tego rodzilam po terminie.
Moje doswiadczenia wcale nie musza sie sprawdzic u Ciebie wiec odpoczywaj jak najwiecej:tak: Nie ma co przyspieszac dzieci widza kiedy przyjsc na swiat:tak:
 
reklama
Aleksp ja mam termin na 3.03:-)

Katiuszka jakby co to w tesco mają fajne tetrowe, w PL napewno taniej ale ja właśnie jak kupowałam dla Szczepka to nieświadoma cen najpierw kupiłam w tesco a potem na allegro dokupiłam, te z allegro nie były aż tak beznadziejne jak Twoje ale po kilku praniach materiał się jakby rozciągnął i strasznie sztywny się zrobił, bez prasowania się tego użyć nie da, teraz musiałam dokupić tylko kilka sztuk stwierdziłam więc, że nie będę ryzykować i kupiłam w tesco.

Któraś pisała o pieluchach flanelowych, polecam je serdecznie, ja miałam 2ostatnio i non stop w użyciu, do karmienia, jak się małemu ulewało itp teraz dokupiłam jeszcze 4 i 2małe i powiem szczerze, że myślę poważnie nad dokupieniem tych małych jeszcze bo wydają się o wiele wygodniejszą i ładniejszą opcją niż pieluchy tetrowe składane na pół
Gdyby któraś była zainteresowana to ja kupowałam u tego sprzedawcy r_p77 i jestem bardzo zadowolona, zresztą kilka rzeczy zamawiałam u niego u mogę go z czystym sumieniem polecić
 
Do góry