reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowo ;-)

maryńka fajne te przewijaki:tak: Nie mam pojęcia jak to jest z zamontowaniem na komodę. Najlepiej to będzie jak bardzo dobrze wymierzysz i przewijaki i komodę i wtedy zobaczysz czy spasuje...Chociaż ten naścienny nie musi idealnie pasować...chyba...Bo jego i tak wieszasz na ścianie i tylko opiera się o komodę. Chyba, że ja źle zrozumiałam jego zastosowanie:baffled:
 
reklama
tere fere kok.o urodziła dziś w nocy!!! Po 19 godzinach męczarni, zrobili jej cesarkę:szok: Ewa miała 57cm i 3850g...kawał babki!!! Kok.o pisała, że śliczna:-)
 
Duża kobieta!
Ja właśnie boje sie ze zacznie sie wszystko wcześniej i zaczynam prac ubranka. Kurde i rozmiar rozmiarowi nie równy! Gubie sie już!
 
Mikowata :) tak już jest z rozmarówkami, zależy kto produkuje czasem rozmiar 62 jest mniejszy niż 56 innej firmy:). Mój synek większość bluzek i t-shirtów ma w rozmiarze 92(te juz są takie na styk) i 98 ale dziś wyciągnęłam jedną bluzkę z Nexta i jest na niego dobra i jest na niej rozmiar 86 (12-18 mies.)
 
noelka84 w Polsce wyliczyli mi termin na 24 marca a w Norwegii na 26 marca.....więc jakby nie patrzeć to dzidziuś POWINIEN być już dzieckiem urodzonym na wiosnę :-) ale mam cichą nadzieję, że do 15 marca będę mieć dzidziusia przy sobie :-) oby tylko nie przenosić, bo już mi jest trochę niekomfortowo, a co tu powiedzieć w 9 miesiącu ciąży!!!??? :-)

Tak więc nie jesteś sama z końca marca :-)
 
lilikasia ja na pewno chce jakąś fajną karuzelę z pozytywką tylko zastanawiam sie jaką. bardziej podobają sie pluchowe ale podobno praktyczniejsze są plastykowe bo łatwiej wyczyścic i dzięki temu nie uczuli się malucha..
 
Witajcie!
Wreszcie nadrobiłam zaległości w czytaniu ;)
Więc powiem Wam tak, że w tym tyg. mój mąż zainteresował się że braknie nam miejsca w komodzie na rzeczy dla dzidzi. I bez moich przymusów sam zadecydował że musimy sobie zakupić szafę którą sam zaprojektował i właśnie dziś ją zamówiliśmy :-) Więc jestem także w gronie kupowania nowych mebli :-D
Mogę również napisać Wam że dla córci mam prawie wszystko oprócz kosmetyków, wózka,łóżeczka i wanienki.
Wczoraj wracając od lekarza weszłam do sklepu i zaczęłam kupować pieluchy,grzebyk,obcążki,kombinezonik na wyjście,czapeczkę na wyjście i skarpeteczki bo tyle mi tylko brakowało. A właśnie jeszcze beciki mam do zakupienia.
Nawet już na necie wszystko dla siebie zamówiłam i w przyszłym tyg. przyjdzie i myślę że najpóźniej do 2 tyg. zabiorę się za pranko i pakowanie torby. Bo lekarz tylko ciągle mi powtarza oszczędzaj się i wytrzymaj jeszcze 5 tyg. :-) Więc wiecie muszę być już na wszystko przygotowana.
 
reklama
katiuszka, no to koko przetyrana:szok: Czemu przy tak dużej kobicie nie zrobili jej cesarki od razu? Biedna, popękałaby chyba jak nie wiem przy porodzie naturalnym:confused:


betina mnie też pluszowe bardziej się podobają. Są takie słodkie:tak: W sumie tego i tak dziecko nie majta, tylko sobie wisi i gra. A to co mintoli i ciućka to już na pewno nie pluszowe.:tak:

Barbia, a coś nie tak, że martwicie się o wcześniejsze rozwiązanie?
 
Do góry