reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowo ;-)

reklama
katiuszka - ja mam jakies zboczenie z kolorami! Nie cierpię tych mdlych kolorów. Aczkolwiek sporo ubranek, ktore dostaliśmy od znajomych są w takich wlasnie kolorach, ale nie ma co narzekać. Wozek bardzo chciałam czarny, albo brązowy i w koncu wybrałam brązowy.
 
katiuszka dzieki za liste. sprawdze jeszcze ta z konkretnego szpitala na ktory sie decyduje, bo pewnie troche sie beda roznic.

patrzylam na koszule do porodu/szpitala i wszystkie są paskudne, na nic nie moge sie zdecydowac. wszystkie z jakimis durnymi nadrukami typu spiący miś albo żyrafa... :baffled:
 
mikowata ja nawet droższych nie znalazłam jakiś sensownych, a tez nie ma sensu przepłacac bo przeciez w takich okolicznosciach koszula moze byc nawet do wyrzucenia po kilku uzyciach
Nie dosc ze sam porod, szpital, obcy ludzie dzialaja krępująco to do tego jeszcze idiotyczna koszula w której czujesz się jak kretyn :rofl2:
 
Betina, Mikowata jeśli szpital nie daje jednorazowych koszul na czas porodu to wystarczy np zwykły długi t-shirt, może być jakiś stary bo i tak wyląduję potem w koszu:). Ja w szpitalu w którym rodziłam dostałam taką jednorazową koszulę na którą mój synek zrobił kupę jak tylko położyli mi go na brzuchu:D
 
Ostatnia edycja:
Madzia a to Cię synek pięknie przywitał:-D z tymi koszulami to faktycznie nie ma co wariować, bo pewie przydadzą się na raz. Na pewno u mnie tak będzie. Nie znoszę spać w koszulach nocnych, bo jak się budzę, mam je na szyi:tak: Wolę spodnie od pidżamy i jakaś koszulka. Tutaj do porodu wymagają koszuli lub t-shirtu, a później można się ubrać w spodnie dresowe czy coś podobnego. Ja mam taki zestaw. Dlatego nie inwestowałam kasy w koszule, kupiłam tanie w Primarku, bez nadruków, w takie delikatne kropeczki, nic specjalnego, ale na raz nie ma sensu wydwawać dużo pieniędzy czy się przejmować czy mają jakiś nadruk.
tere fere kok.o tak spanikowała przed leżeniem w szpitalu na obserwacji, że ją bóle dziś w nocy wzięły i już jest na porodówce...może już ma Ewunię ze sobą:tak: No teraz jeszcze aaronka w kolejce i....ja:szok: o Jezusie...a tyle jeszcze było czasu...a tu już końcóweczka:szok::-)
 
Tych koszul to Wam kobietki współczuję, gdyby mi ktoś spodni zabronił założyć to chyba bym pogryzła:-D całe szczęście tak jak pisze Katiusza, tu to żaden problem
Katiusza w ogóle nie wiem czy już masz ale polecam gorąco takie siatkowe majtasy, ja w bootsie kupiłam ostatnio, super sprawa, rewelacyjnie trzymają podkłady, ja je nosiłam jeszcze ponad tydzień po porodzie.
Jeśli o koszulę chodzi to ja miałam 2stare tshity ale oba nie dotrwały porodu bo mi wody na 2razy odchodziły i przemoczyły odzienie kompletnie tak więc skończyłam w szpitalnej koszulinie z czego potem bardzo się cieszyłam, moja rada więc jak Ci zaproponują to się nie oglądaj;-)

Do mnie dziś torba z przewijakiem dotarła, ostatnia zużyła się bardzo a teraz w super promocji udało mi się zakupić, większą na dodatek, będzie przy okazji w czym spakować rzeczy Bianeczki do szpitala
 
Deizzi to masz kochanego męża, ciekawe co mój wymyśli. A w ogóle coś wymyśli?? Nie wiem.:baffled:

betina ja też mam to samo zdanie odnoś koszul do szpitala, masakra!:szok:

katiuszka, ale się tam u Was dzieje! Kurczę aż mnie panika ogarnia:szok:



Dziś przyszły mi pieluszki tetrowe i wanienka. No i kupiłam pampersy 1. Ale tylko 1 paczkę 43szt. Na pierwsze dni. Następną paczkę chyba kupię 2-ki bo to i tak od 3kg. Czy cena 35zł za 72szt to dobra cena??? Orientujecie się????
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry