reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowo ;-)

Szczebiotka tez zakupilam te majtasy w bootsie:) myslalam ze moze nie potrzebnie 2 paczki wzielam ale jak napisalas ze pozniej tez nosilas to tez tak zrobie. Chodzi pewnie o przewiew tam na dole bo zwykla bielizna jest za gruba.

Widze ze duzo z was ma termin na poczatek marca:( jest ktoras z konca marca? Nie chce tu zostac sama, szczegolnie jesli bede po terminie i dociagne do kwietnia.
 
reklama
Szczebiotka tak, tak:tak: mam te mega sexi majtasy:-D Ja mam jakieś z Polski, ale pewnie to to samo.
Noelka na to wychodzi, że ja z Was pierwsza "do odstrzału"???:baffled:
tere fere no dzieje się, dzieje...Aleksis się trzyma, wzięła się w graść i juz nie może się doczekać, aż jej się tam wszystko samo wyczyści i będzie mogła się nadal starać. A kok.o nic nie pisze, to pewnie się bidulka męczy...nooo jak ma lokatorkę prawie 4 kg!!! Ja jutro jadę do jakeigoś sklepu po te pampesiorki, tez kupię jedną paczkę, a później się zobaczy.

Wydaje mi się, że jestem w połowie prania i prasowania Julkowych ciuchów, a szafa już powoli się zapełnia:baffled: Jak skończę i wszystkie ubranka będą na półkach to zrobię Wam zdjecie ku przestrodze:-D:tak:
 
Tere fere cena całkiem znośna jak na tyle sztuk :-)
Mnie dziś poduszka przyszła do karmienia i póki co to tyle zakupiłam haha, mam jakiś wstręt do zakupów ostatnimi dniami.
Szczebiotka podzielam zdanie na temat sexi majtasków, dobrze trzymają i są przewiewne.
Co do koszul to jak się nie ma swojej to tutaj dają do porodu, jest mega paskudna ale co tam, wtedy to w ogóle czujesz się do kitu więc taka koszula nie ma w tej chwili najmniejszego znaczenia.
 
a jakiej firmy polecacie te sexi majty? wiziałam całą masę w różnych cenach, nie wiem czy sie czyms różnią..

katiuszka zrob zjęcie jak juz skończysz. podejrzewam ze u mnie bedzie podobnie. dzisiaj sie tak przyglądałam komodzie w pokoju i nie ma szans zeby sie tam wszystkie ciuszki zmieściły... a jedna najwygoniej byloby miec wszystko pod reka zaraz przy przewijaku..
 
dzięki Kania..
dobra to teraz seria głupich pytań.. :zawstydzona/y:
czy oprócz takich majtoli i tak używa się jednocześnie jakiś większych podpasek?
i czy takie wielorazowe są lepsze? bo np w szpitalu i tak podejrzewam ze traktuje sie je jak jednorazowe..
aa! i w ile szt sie zaopatrzyc zeby byc spokojną przynajmniej w szpitalu?
 
Witam mamusie :-D

Mam do sprzedania ciuszki po mojej córci bardzo okazyjnych cenach.



Zestaw I, 0-3, stan idealny, Cena za zestaw 27 zł.

Zobacz załącznik 527916

Zestaw II, 0-3, stan idealny, Cena 20 zł.

Zobacz załącznik 527919

Zestaw III, 0-3, stan idealny, Cena 17 zł

Zobacz załącznik 527921

Zestaw IV, 0-3, stan idealny, Cena 19 zł

Zobacz załącznik 527923

Zestaw V, 0-3, stan idealny, Cena 20 zł

Zobacz załącznik 527924

Zestaw VI, rozm 68, stan idealny, cena 25zł

Zobacz załącznik 527925
Mam do sprzedania leżaczek-bujaczek firmy Bright Stars. Leżaczek jest w idealnym stanie. Można włączyć melodyjkę, która przechodzi w miłe dla ucha tony i nie jest monotonna, posiada dwa stopnie głośności. Bujaczek posiada również wibracje, które pozwalają maluszkowi się wyciszyć i zasnąć. Pałąk można zdjąć, doczepić do niego zabawki. Ma pluszową małpkę, gwiazdkę-gryzak, grzechotkę z ruchomymi elementami. Podstawa bujaczka ma gumowe osłonki, które chronią powierzchnię przed porysowaniem. Dla bezpieczeństwa dziecko można zapiąć regulowanymi pasami. Tapicerka jest ściągana, więc nie ma problemu z utrzymaniem go w czystości. Ergonomiczny kształt nie obciąża plęcków maleństwa. Posiadam opakowanie w stanie idealnym oraz instrukcje.

Zobacz załącznik 527926Przesyłka jednego zestawu 8 zł, większej ilości 12 zł. W gratisie dodaje krem s.o.s Nicea, bo zakupiliśmy 4 szt, a kończymy dopiero drugą JTermin ważność do 04.2014. Leżaczek 65 zł, przesyłka 25zł
Zainteresowane osoby zapraszam na priv.
 
Ostatnia edycja:
Deizzi to masz kochanego męża, ciekawe co mój wymyśli. A w ogóle coś wymyśli?? Nie wiem.:baffled:

betina ja też mam to samo zdanie odnoś koszul do szpitala, masakra!:szok:

katiuszka, ale się tam u Was dzieje! Kurczę aż mnie panika ogarnia:szok:



Dziś przyszły mi pieluszki tetrowe i wanienka. No i kupiłam pampersy 1. Ale tylko 1 paczkę 43szt. Na pierwsze dni. Następną paczkę chyba kupię 2-ki bo to i tak od 3kg. Czy cena 35zł za 72szt to dobra cena??? Orientujecie się????

Sam by na to nie wpadł :) Ciocia pomogła :) ale dziękuje w imieniu męża bo komplement mu się spodobał :)
 
reklama
noelka84 ja mam termin na 31 marca i mama mnie jeszcze straszy, ze napewno przenosze. wstyd przyznac, ale w sumie cos w tym moze byc bo jakos dzidek mi specjalnie nie przeszkadza i czasem w ogole o ciazy zapominam.

Dziewczyny blagam o pomoc! Moje pytanie to: czy moge sobie kupic jakas fajna wyczesana komode taka jaka mi sie podoba i pasuje do reszty mebli i nie jest to komoda dziecieca i dokupic pierwszy lepszy drewniany przewijak o taki np.:

PRZEWIJAK DO KOMODY PINIO MARSYLIA PERŁA (2885174623) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

czy to sie da zamontowac na kazdym mebelku, moze macie jakies inne rozwiazanie dla przeciwniczek mebli dzieciecych :blink: jest jeszcze taka opcja:

ROBA PRZEWIJAK NAŚCIENNY BIAŁY DREWNIANY P (2900983609) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Co myslicie? :sorry2:
 
Do góry