reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowo ;-)

reklama
Herbata powiem szczerze, że ja na Twoim miejscu bym się nie zastanawiała za bardzo i brała podwójny. Szczepcio zaczął chodzić jak miał 10miesięcy ale gdyby miał niespełna 1,5roku gdy na świat przyjdzie kolejne maleństwo to zdecydowanie sprzedawałabym ten co mam i kupowałabym podwójny wózek
 
moja mala zaczela chodzic jak miala rowny rok. teraz ladnie juz biega, ale wiadomo ze nie tylko to jest wazne. wlasnie duzo dziewczyn pisze ze przy dluzszym spacerze mala moze chciec na rece bo bedzie miala zmeczone nozki, no i tez zobaczy ze bobo jedzie w wozku a ona nie wiec moze byc zazdrosna. ja tego nie sprzedam, bo jest w nie za ciekawym stanie. zostawie go w formie gondoli i bedzie w domu stal jakis czas, zeby polozyc druga mala czy cos. a podwojny tez lepiej sie przyda jesli corka nie pojdzie do zlobka.... ale nie wiem czy nie pojdzie. ciagle nie zadecydowalam
 
Witajcie!
Dawno mnie tutaj nie było :-)
Mam nadzieję że u Was wszystko ok :tak:
A ja mam takie pytanie czy któraś z Was już się rozglądała za kombinezonem/śpiworkiem na wyjście ze szpitala dla dziecka?
Bo ja znalazłam coś takiego i jestem ciekawa opinii

Śpiworek niemowlęcy Żyrafka Roz.62 (2798023004) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Właśnie chodziło mi o taki kombinezonik aby był przystosowany do zapięcia w fotelik.
Najpierw rozglądałam się za kombinezonem z nóżkami ale moja bratowa powiedziała że lepszy będzie całościowy ponieważ maleństwa denerwują się jak je się ubiera i wkłada nózki itd. Ale nie wiedziałam o istnieniu całościowym przystosowanym do fotelika ;-)
 
barbia jesli nie masz w zamiarze kupno normalnego spiworka to ten jest jak najbardziej ok. 62 to dobry rozmiar spiworka/kombinezonu bo jednak dziecko bedzie mialo troche miejsca dla siebie. przyda sie tez na kwiecien, moze jeszcze zima bedzie.
 
reklama
tez mi sie wydaje ze nawilzacz zbedny jesli w mieszkaniu jest cieplo i nie trzeba kolosalnie grzac wysuszajac powietrze...do tego wietrzenie poprzez otwarte okno...czyli zdrowo
 
Do góry