reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowo ;-)

lilikasia ja podobnie jak Dziewczyny, po kąpieli body i pajac a rano przebierałam no i w ciągu dnia w zależności od potrzeby.
Nomi ja z kolei jestem fanką tych do ucha, bezdotkowy u nas się nie sprawdził, a o tym babyono pisała chyba Kania, że nie poleca.
Herbatka serio rtęciowe??? zgodzę się, że są dokładne ale po pierwsze nawet maleństwo utrzymać w jedej pozycji przez 3minuty jest ciężko a poza tym to nie są bezpieczne termometry i ze względu na szkło i rtęć, ja się starchu najadłam, nie miałam wyboru bo mały chorował jak u Rodziców byliśmy w zeszłym roku na Święta, miał wtedy niecały rok i po pierwsze zmierzyć temperaturę to był koszmar bo Szczepek się buntował a potem chciałam szybko termometr odłożyć bo mały zaczął wymiotować no i tak nieszczęśliwie upadł ten termometr, że się rozbił, od tego czasu już nigdy więcej. Te do pupy może i ok, ale ja wychodzę z założenia że dziecko to mały człowiek, ja nie znoszę czopków i tym podobnych cudów więc i mojemu dziecku postanowiłam nie fundować podobnych przyjemności;-)
 
reklama
szczebiotka no starsze dziecko sie buntuje, ale mala jak byla mlodsza to potrafila spac przy mierzeniu temperatury... mnie akurat podpasowaly takie do pupy... jak mala miala problemy z wyproznieniem to tez termometr i kupka zaraz byla... wystarczylo zagadac i tyle. wiem ze czopki nie sa za przyjemne, ale moja niespecjalnie za syropami.
 
Wcześniej już pisałam, że mamy termometr do ucha, do czoła firmy kupowany w lidlu 3 lata temu, kosztował 50 zł. Jestem bardzo z Niego zadowolona - firmy Silvercrest.
 
Dziewczyny a ja zakupiłam gondolę:) dumna jestem:p Sytuacja wyglądała tak, że miałam dostać gondolę do wózka x-lander xa od kuzynki, bo już na początku ciąży na ten wózek się zdecydowaliśmy. Natomiast jak to często bywa - zmieniliśmy zdanie i o ile ta sama firma to inny wózek x-move (niewielka różnica cenowa a wiele udogodnień). Okazało się że gondola od xa do x-move nie pasuje;( w smyku (na allegro też) nowa gondola do x-move kosztuje 619zł - zważywszy że pokorzystamy z niej około pół roku to słaby bizness i kupiłam używaną na allegro za 1/3 ceny:) będzie inny kolor spacerówki a inny gondoli ale nie przeszkadza mi to wcale:)
 
Betina kupiłam gondole x pram q w kolorze energy (czerwona). Ta gondola pasuje do x-move i xq (tych modeli gdzie jest możliwość obracania spacerówki tyłem i przodem do kierunku jazdy.
Ze spacerówką się jeszcze wstrzymaliśmy - jeśli wejdzie nowa kolekcja kolorystyczna to zobaczymy, a z tej tegorocznej to byliśmy zdecydowani na europe (śliwkowy) ale jest na żywo strasznie mdły... także stanęło na asia (różowy) - żeby tylko moja córka się córką urodziła:p:p
 
reklama
trytytka to faktycznie Ci sie udalo z zakupem. ja gondoli przestalam uzywac jak mala miala 4,5 miesiaca, wiec potwierdzam ze nie ma sensu przeplacac....

nawet o wozkach nie czytam, bo dalej nie wiem co robic, czy podwojny czy dostawka czy w ogole nic?? im blizej porodu tym wiecej watpliwosci... eh :angry:
 
Do góry