reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowo ;-)

reklama
też się zastanawiam w co ubrać małego i tak jak ania napisała zależy od pogody. Ale powiem wam, że ja osobiście głupieje w kwestii ubioru. Mam zaćmienie jak sie ubiera dziecko ><.
A dziewczyny powiedzcie mi ( może już poruszałyście ten temat na innym wątku) macie pokoik przygotowany?
 
Nimitii nie mam przygotowanego i w sumie go jeszcze nie mam.
Na swieta jedziemy do Polski wiec z kraju wroce wraz z wyprawka, bedzie trzeba sie jakos zmiescic:-D najopierw w aucie a potem bede musiala gdzeis te rzeczy ulokowac:szok::szok:
 
duże zakupy powiadasz :) my z mężem kupowaliśmy rzeczy miesiąc po miesiącu więc dzięki bogu nie mamy wydatków teraz takich dużych, bo jak zobaczyłam te ceny np. łóżeczko, przewijak, wanienka i inne niezbędne rzeczy i pomyślałam że miałabym to kupić na raz to byśmy w bankructwo popadli :D my w sumie pokoik już mamy ale to dla tego że kupiliśmy mieszkanie i od września je urządzaliśmy już z myślą o małym :)
 
Barbie tak jak Anka pisze, wszystko zależy od pogody, w zimniejsze dni kombinezon a na takie przejściowe zawsze możesz spodenki na śpiochy wciągnąć albo kocykiem przykryć, ja mam np śpiworek do wózka.
Anka pół spiochy to takie getry ze stópkami, w PL stanowczo bardziej popularne niż gdzie indziej choć ja np ze stanów dostałam.
My też z PL dużo rzeczy przywieziemy, trochę kupiłam na allegro ale też sporo dostałam więc pewnie paczkę dodatkową będzie trzeba wysłać bo my samolotem się transportujemy.
Nimitii co do pokoju to u nas też jeszcze nie gotowy, na początku Kruszynka z nami będzie ale przemeblowanie pewnie na początku lutego zrobimy, Szczepcio na urodziny łóżko dostanie i wtedy z Jego pokoju łóżeczko weźmiemy.
 
Ja przywioze wyprawke bo w Polsce mam rzeczy po Laurze i od siostry po jej coreczce a wiadomo ze te malutkie ciuszki nie niszcza sie, do tego kupowalam w neutralnych kolorkach wiec wykorzystam:) TU juz mi dwie kolezanki pudelka obiecaly wiec ja skupiam sie tylko na ciuszkach wyjsciowych i kupuje zestaw:tak:
Lozeczko, kolyska, przewijak stoja juz w piwnicy. Kolyske zlozy maz jak pojde rodzic. Wozek stoi u kolezanki w piwnicy wiec sporo wydatkow omine :)
Niestaty na pampersach i mleku nie oszczedze:-D:-D:-D
 
gnagna ja mam nawilzacz, jestem z niego bardzo zadowolona, ale wlasnie w pomieszczeniu gdzie go uzywasz nie mozesz miec za cieplo. ja uzywam w sypialni jak mala spi na drzemce, i przez pierwsze 2/3 h w nocy. Googles billedresultat for http://img2.sprzedajemy.pl/540x405_nawilzacz-powietrza-solac-1629312.jpg polecam

barbia anka dobrze pisze, zalezy od pogody. w domu mysle wystarcza body z dlugim rekawem i spiochy, albo body z krotkim i na to pajac. i tak dziecko wiekszosc czasu spi wiec przykryjesz kocem lub otulisz w rozek i tyle

anka u mnie tez nic nie przygotowane, dobrze ze masz skads wziac

nimitii u mnie nic nie gotowe jesli chodzi o pokoj, nawet nie zadecydowalam gdzie bedzie... albo przenosimy mala do swojego i wtedy druga corka spi ze mna w sypialni, albo ja sie przenosze z mala do innego, a starsza zostaje w sypialni z tata :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Herbata, nie chcę sie wtrącać;-) ale jeśli zdecydujecie się Córkę do osobnego pokoju to najlepiej jak najwcześniej, żeby nie poczuła się odsunięta przez drugie dziecko.
Ja mam przykład pod nosem gdzie starszemu dziecku wszelkie "rewolucje" zrobiono dopiero po przyjściu na świat młodszego i w efekcie dziecko stało się strasznie zazdrosne i zaborcze, czasami nawet agresywnie się zachowuje, myślę że przy takiej różnicy wieku jak u Was tym bardziej ważne bo starszemu to jeszcze szansa wytłumaczyć a takiemu 1,5rocznemu brzdącowi raczej nie
 
Do góry