reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowo ;-)

reklama
sliczne te spiworki. tylko sie zastanawiam czy dziecko potrzebuje i spiworka i rozka? czy kupic oba i sie zobaczy co dzidzia preferuje? jak myslicie?
 
moj bratanek rewelacyjne sie uspokajal w rozku. mama go ciasniutko zawijala i grzecznie zasypial, a wczesniej byly problemy. a teraz spi pod mala kolderka i nie uzywaja spiworka. ma 6 miesiecy :-) pewnie znowu wszystko zalezy od dziecka...
 
Ja tez zastanawiam sie nad spiworkiem, czy wogole warto go kupowac? U mnie w rodzinie jest troche dzieci i nie kojarze zeby ktokolwiek mial taki spiworek do spania. Zawsze dzieciaki w rozku byly i chyba u mnie tez tak bedzie, bo jednak nie mialam kontaktu ze spiworkiem i z tego co obserwowalam w rodzinie to dzieci przewaznie wszystkie jak kladli do spania to na boku i zawiniete ciasno w rozek, no a jednak w spiworku to chyba na pleckach dziecko spi bo na boku nie wydaje mi sie zeby bylo wygodnie
 
Ja mam dwa śpiworki natomiast na ramiączka ponieważ Nela i tak będzie spała w pajacu na długi rękaw a w mieszkaniu jest ciepło więc dla mnie ten długi rękaw jest zbędny:-) A mam ich trochę po Gabrysiu więc akurat tu zaoszczędziliśmy:-)
 
Ten drugi fajniejszy, tylko ze one sa chyba jednak cienkie. No ale z drugiej strony cena super.

Onesmile - mu śpiworkowaliśmy Wojtusia i to jest super sprawa. Szczególnie potem, jak się dziecko rozkopuje. Moim zdaniem spiworek warto mieć;)

sliczne te spiworki. tylko sie zastanawiam czy dziecko potrzebuje i spiworka i rozka? czy kupic oba i sie zobaczy co dzidzia preferuje? jak myslicie?

W rożek zawiniesz dziecko maks przez pierwszy miesiąc. Potem dziecko nie chce być już tak ciasno spowijanie, a poza tym zwyczajnie z rożka wyrasta. Lepsze są spiworki, jak ciecko lubi mieć ciasno, to można je zawsze owinąć kocykiem;)
 
reklama
barbia, betina, daga ja zawijalam mala do konca 3 miesiaca, bardzo to lubila. wiec zdecdowanie polecam rozek, dziecko nie kontroluje swoich rak i nog przez pierwsze tygodnie i rusza nimi niezaleznie od siebie, a w ciasnym rozku czuje sie jak w macicy poniekad wiec napewno pomagalo to w usypianiu. rozki mialam az 3, wszystkie super sie sprawdzily! spiworek tylko jeden i uzywany niezbyt czesto. mala sie w nim pocila.
 
Do góry