reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowo ;-)

Ja dziś się przekonałam jaki potencjał ma moje dziecko. Poszliśmy do sklepu z zabawkami kupić prezenty na mikołaja, bo mąż ma chrześniaka 4 letniego i z jego rodziacami widzimy się w sobotę, więc musimy już coś mieć. Wzięłam Wojtka do sklepu z zabawkami, który w oka mgnieniu zniknął za ladą sklepu. Pani powiedziała, że w zasadzie "nic tam nie ma" i może sobie spokojnie siedzieć. Jak się po minucie okazało zanim zniknął zdążyć wziąć ze sobą 3 autka, które w międzyczasie rozpakował - oczywiście ząbkami, dokumentnie niszcząc opakowanie.:szok: I w taki oto sposób moje dziecko zapewniło sobie dokładnie 3 takie same zabawki na Mikołaja. :-) Ja kupiłam dla naszego Franusia / Igusia karuzelkę, do łóżeczka;) W zasadzie nie czeka mnie już kupowanie niczego poza taka drobnicą jak nakładki na piersi czy pieluchy flanelowe;)
 
reklama
anka26,07 właśnie takiego śpiworka z długim rękawem szukam. Masz może link do jakiegoś polskiego sklepu internetowego, w którym go znajdę w małym rozmiarze?
 
anka26,07 właśnie takiego śpiworka z długim rękawem szukam. Masz może link do jakiegoś polskiego sklepu internetowego, w którym go znajdę w małym rozmiarze?

Przylaczam sie do prosby! Wszystkie spiworki, ktore mial Pawel, byly wlasnie na ramionka i zawsze szukalam takiego z dlugim rekawem!
 
Ja wkleilam zdjecie z niemieckiej strony ale napewno taki spiworek jest w Polsce i proponuje na poczatek kupic najmniejszy rozmiar. Ja osobiscie spotkalam sie z rozmiarem 55, nastepny jest 62/68 a potem 70, 90, 110cm:tak:

I znalazam specjalnie dla Was
STERNTALER ŚPIWOREK LETNI Z PIESKIEM HANNO 50/56 (2815101962) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Ten jest najtanszy
Śpiworek Nosorożec Nelson Sterntaler 70cm (2810933552) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
reklama
U nas w szpitalu wkladaja niemowlaka w taki zestaw
 

Załączniki

  • sack.jpg
    sack.jpg
    10,2 KB · Wyświetleń: 28
Do góry