reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowo ;-)

Deizzi dzisiaj ubranka dotarły :-) Cudne!! Teraz tylko muszę znaleźć miejsce na nie :-p
Ja na razie nie szaleje, zresztą przy Tymku też nie, bo mam hurtownie dziecięcą pod blokiem, więc zawsze mogę po coś podskoczyć ;-)
A wózek w końcu upatrzyłam sobie: 3w1 Wózek GTX ESPIRO Gniezno • Tablica.pl ale poluje na jasnoniebieski (turkusowy) w opcji 3w1. Ewentualnie fioletowy. Do tego podstawka dla Tymka i gitara.
 
reklama
mikowata super kurtka! gdzie kupowalas??

deizzi
o to dobrze ze kupilas, Ty widze juz 28tc zaczynasz wiec pewnie bedziesz lutowka. a jaki rozmiar kupilas?? ja wczoraj zaszalam w smyku online i zakupilam mojej kombinezon na te zime i pare bluzek :-p

Wiesz co rozmiar na nim jest niby 6m ale bardzo bardzo malutki jest. Porównywałam z Antka na 0-3 m i są takiej samej wielkości...

Deizzi dzisiaj ubranka dotarły :-) Cudne!! Teraz tylko muszę znaleźć miejsce na nie :-p
Ja na razie nie szaleje, zresztą przy Tymku też nie, bo mam hurtownie dziecięcą pod blokiem, więc zawsze mogę po coś podskoczyć ;-)
A wózek w końcu upatrzyłam sobie: 3w1 Wózek GTX ESPIRO Gniezno • Tablica.pl ale poluje na jasnoniebieski (turkusowy) w opcji 3w1. Ewentualnie fioletowy. Do tego podstawka dla Tymka i gitara.


To bardzo się cieszę że się podobają :)
 
Witajcie!
Jestem tutaj pierwszy raz.
Muszę sobie trochę poczytać a żeby wiedzieć na jakim etapie wyprawkowym jesteście :blink:
Ja tyle że rodzę w marcu to jeszcze nic nie kupiłam, jedynie mam tylko ciuszki od bratowej.
A jak już wcześniej czytałam to wiele z Was już pokupowało oj że hoho :-) aż mi głupio że ja nic jeszcze nie mam.
Serdecznie pozdrawiam

P.S.
Widać mój suwaczek jako obraz czy link ?
 
Ostatnia edycja:
Herbata Twój Maluszek ma dopiero skończony rok, podwójny wózek się przyda, moja już na spacery nóżkami, rzadko wózek bierzemy ze sobą gdziekolwiek.
 
Kania78 i noelka84 trochę mnie pocieszyłyście :blink:
Ja tak naprawdę myślę o zakupach gdzieś w styczniu , bo jak wiadomo teraz święta idą to lepiej się skupić kasowo na nich.
W ogóle to bym musiała się wcześniej zorientować i znaleźć sklep gdzie bym mogła dużo rzeczy w tym jednym kupić , bo jak na razie to nie chodzę po sklepach bo mi nie wolno chodzić tylko czasami spacerować.

A w ogóle to ja mam takie pytanie czy któraś Was także będzie rodziła w lutym lub marcu, bo ja jestem na etapie w co ubrać noworodka ?
Tzn. mnie odpowiada body plus pajacyk albo body i śpioszki.
Więc liczę że poszerzycie moją wiedzę jakie najlepiej ubranka kupować :-)
 
reklama
dzis zakupilam pierwsze ciuszki dla mojego krasnala :)
Poniewaz pajacykow i spiochow bede miala po Lali i Lenie od siostry to skupilam sie na ciuszkach wyjsciowych
Zakupilam koszule, spodnie, skarpetki, sweterek i cos nie cos pod szyjke na zdjeciu kolorowe ale ja kupilam czerwone:)
 

Załączniki

  • jeans.jpg
    jeans.jpg
    31,2 KB · Wyświetleń: 26
  • sweterek.jpg
    sweterek.jpg
    31,2 KB · Wyświetleń: 23
  • pod szyje.jpg
    pod szyje.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 25
  • kosula.jpg
    kosula.jpg
    26,3 KB · Wyświetleń: 21
Do góry