reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowo ;-)

Komibinezonik małemu kupiłam :) bo jednak nastawiam się na lutowy poród więc zima na całego to niech mu ciepło będzie. Śliczny jest szary - ciemno i jasny i ma srebrną nitką wyszytego miśka, napis "boy" i cosik tam jeszcze. Jeszcze czapki mi brakuje cieplutkiej :)
 
reklama
Zakochalam sie w serii fotelikow do samochodu firmy 'ferrari'. Kupie na początek 0-13, a pozniej juz taki na dłużej. No i w przyszłości planuje tez spacerówke Ferrari. Są piekne :) idealne na chłopaka.Wczoraj kupiłam sobie w koncu zimowa kurtkę (taka jak na zdjęciu poniżej)
 

Załączniki

  • IMG_0427.JPG
    IMG_0427.JPG
    47,3 KB · Wyświetleń: 28
  • IMG_0428.JPG
    IMG_0428.JPG
    20,2 KB · Wyświetleń: 23
  • IMG_0429.jpg
    IMG_0429.jpg
    38,7 KB · Wyświetleń: 40
mikowata super kurtka! gdzie kupowalas??

deizzi
o to dobrze ze kupilas, Ty widze juz 28tc zaczynasz wiec pewnie bedziesz lutowka. a jaki rozmiar kupilas?? ja wczoraj zaszalam w smyku online i zakupilam mojej kombinezon na te zime i pare bluzek :-p
 
anka faktycznie dolujace... mnie najbardziej przeraza cena wozka blizniaczego! myslalam ze wszystko mam, ale jednak sie nazbieralo troche... nowe rozki, butelki, kolderka... porazka. a Ty nie masz nic po malej? mi odpada wanienka i ciuszki, ale kurde kremy, lozeczko, pieluchy same sie nie kupia
 
Kurtkę kupiłam tutaj: http://www.esente.pl/

Tez jestem załamana, niby taki maly czlowiek i wydawałoby sie, ze do szczęścia tylko rodzice mu potrzebni - a tu tyle kasy idzie :/ mnie przeraża, ze tak szybko czas leci. Toz po nowym roku pokój dla Leo musze zrobic i miec juz większość rzeczy na stanie :/
 
Mam sporo rzeczy bo nie musze kupic lozeczka, poscieli, kolyski, maty, lezaczka, wanieniki, przebieraka, rozkow, ciuszki to tylko takie na wyjscie bo spioszki, bodziaki... mam po Laurze i to w kolorkach takich uniwersalnych. Dostane tez rzeczy od mojej siostry wiec sporo odpadnie. Ale napewno musze kupic wozek, fotelik i dom :)
Wozek kupie na koncu, nie jestem przesadna ale nie mam go gdzie trzymac
 
ja wózek kupuje na sam koniec no chyba, że jakąś fajną promocję znajdę w międzyczasie:-D Stary właśnie się sprzedał bo marzy mi się kolor fioletowy:))

Ja generalnie zrobiła mały remenet i muszę kupić trochę kosmetyków do kąpieli emolienty już mam:-D Pieluchy 1 i 2 , ciuszki na wyprzedażach ale sporo mi się uzbierało. Kołyska też już jest. Kocyki dwa zakupione..a w sumie jeden otulacz i kocyk:-) Kubełek do kąpieli też już jest, fotelik samochodowy po Gabrysiu i koniec końców same pierdółki mi zostały a gadałam , że nic nie mam:p

Teraz to nieszczęśne pranie i prasowanie...ale póki co się za nie zabieram:p
 
reklama
Do góry