reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowo ;-)

reklama
hmm ja dla Jasia mam kolorowe ubranka, jak był mały to też takie mieliśmy. Piore wszystko razem w 40-50 stopniach, czerwone, granatowe, ciemno zielone, pomarańcze i te w pastelowych kolorach i nic nie farbuje:) Miałam chyba z 2 czerwone bodziaki które farbowały ale szybko się ich pozbyłam:)
 
mam może głupie pytanie. czy ubranka dla dzieci trzeba prać osobno? a co gdybym prała razem z naszymi w preparatach hypoalergicznych np. w Białym Jeleniu?
 
Ja do dziś piorę osobno rzeczy Jasia bo tak samo jakoś wychodzi:) zazwyczaj robię jedno duże pranie w weekendy:) wstawiam wtedy 3 pralki, jedna z ciemnymi rzeczami, druga z jasnymi, a trzecia z ciuchami Jaśka:)
 
Ja prałam osobno przez jakieś 1,5 roku Gabrysiowi kiedy to używałam proszku dla dzieci. Jednka teraz pewnie będę jego ciuszi dorzucała do Neli jak pralka nie będzie pełna:-)
 
Pralam osobno dopoki maly nie skonczyl 6 miesiecy. Potem wspolne pranie i zwykly proszek. Zero uczulen. Ale z rzeczami dla malenstwa trzeba bardziej uwazac. Ubieralam malego w jasne kolory (glownie biel i bez), bo byl lipcowy i urodzil sie w upaly. Poza tym, lubie proste i klasyczne rzeczy, nie przepadam za wzornictwem wiekszosci ubranek dla dzieci (pietnascie kolorow, naszywki, obrazki i inne dodatki na jednej bluzeczce). Wiec jak mi sie trafilo cos ciemnego, mialam opory, zeby to wrzucic razem ze snieznobiala bielizna maluszka. Zostaje wiec przy tych jasnych kolorach dla 56-62, od rozmiaru 68 mam juz kolorowe ciuszki.
 
My mamy taki lezaczek

http://www.tublu.pl/modules/free_fi...width=522&height=600&compress=90&show_blank=0
byl rewelacyjny, bo z regulowana wysokoscia; mozna go bylo np przystawic do stolu

Też się zastanawiam nad takim połączeniem krzesła i leżaczka.
Skoro już masz to powiedz co myślisz o takim modelu?
icoo.com.pl-04-312056.main-krzeslo-grow-with-me-123_bug.jpg

Łóżeczko, leżaczek czy krzesełko od i'coo - Krzesło Grow with me 1-2-3

Jak myślisz dobre będzie?
 
reklama
Cena kosmiczna tech leżaczka, łóżeczka i krzesełka w jednym. Nie wydała bym tyle. Biorąc pod uwagę to że łóżeczko, krzesełko już mam :)

Ja prałam osobno tylko przez pierwszy miesiąc. Bo Antoś miał dużo rzeczy kolorowych w mocnych kolorach i jakoś miałam opory żeby to prać z bodziakami, pajacami białymi... Tak więc później jedna pralka tylko jego jasnych rzeczy, a te kolorowe dobierałam do naszego prania. I bardzo szybko przeszłam na proszek i płyn do rania jaki my używamy, bo ten dziecięcy mi zapachowo po prostu nie pasował. Nie one nawet nie miały zapachu....
 
Do góry