reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowo ;-)

To sie może wstrzymam, kocyk cieplutki mam, śpiworek mam, rożek jeszcze dokupie a kołderke ewentualnie jak by małej coś nie pasowało ;-)
 
reklama
ja podliczyłam kiedyś wydatki na Gabrysia...ale troszkę poszaleliśmy i wyszło w okolicach 8-9 tyś. teraz z Nelą wyjdzie nam dużo mniej chociaż wózek będzie kosztował ponad 2x tyle co przy młodym:p Nie ma co kasa na to idzie masakryczna a później coraz więcej i więcej:p
 
a co powiecie o zakupie lezaczka-bujaczka i maty edukacyjnej?
przydatne? kiedy najlepiej kupic (od razu czy poczekac jak maluszek troszke podrosnie?)
 
betina że tak spytam bo nie wiem konkretnie, leżaczek bujaczek to ten wibrujący fotelik tak? jeśli tak to ja go kupuje od razu :) nigdy nie zapomnę jak był przydatny przy dzieciach mojego brata. Szczególnie przy najmłodszej. Praktycznie jak sie urodziła jak tylko wyła i nie dało sie jej uspokoić trafiała do tego fotelika. Była wtedy taka cudowna cisza ;)
 
nimitii tak dokladnie o cos takiego mi chodzi, tylko widze ze cenowo one bardzo sie roznia (od 70 do nawet 500 zł) i nie wiem czy faktycznie jest miedzy nimi jakas znaczaca roznica (jakosc, funkcje..)
2785898186.jpg
 
teraz widze, że nawet mojego tekstu pod spodem nie ma. Jasne już wklejam
Zobacz załącznik 517194
My mieliśmy własnie ten. I powiem ci że mnie sie wydaje że one sie nie różnią za specjalnie między sobą. Na pewno mają regulator wibracji i dodatkowe zawieszki ale wydaje mi sie że płaci się bardziej za firmę i design. Ja np widziałam taki z Hello Kitty i był właśnie w granicach 500 zł. a to sporo. Ten z fisher price wytrzymuje naprawdę dużo! dziewczynki maja już 3 i 6 lat a dalej na niego włażą, skaczą wydawałoby sie że te plastikowe nóżki nie wytrzymają a jednak daje radę :)
 
reklama
Ja leżaczek też kupuje od razu. I będzie używany od pierwszych dni. Mamy bardzo duży dom i nasza sypialnia na samej górze a kuchnia na samym dole i chcąc nie chcąc żeby coś zjeść i nie wpadać w panikę, że coś się może małemu stać jak jest tam sam będę go miała w kuchni w lezaczku.
 
Do góry