reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowo ;-)

reklama
Hej

Ja tez mam wozek ecru. Obawialam sie, ze bedzie sie brudzil, ale dziecko urodzilam latem i zaryzykowalam. Nie ma wiekszego problemu, od czasu do czasu go pierzemy, jednak kolor nie sprawil problemu zima.
 
Dziewczyny poradzcie mi...chcemy kupic z mezem czarny wozek... ale oczyiscie inne zdanie ma dalsza czesc rodziny...:( widze ze duzo osob ma czarny lub ciemny szary. taka moda. Czy kupiłybyscie czarny wozek czy kojarzy wam sie tylko z jednym...?
 
Z mezem na allegro zakupilismy parę rzeczy... :) kostkę e
dukacyjna fajna ladna i super dużo gadżetów. Duża kostka edukacyjna Baby Mix (2632107921) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Pieluszki...Pieluchy pieluszki tetrowe kolorowe drukowaneATEST (2693104605) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Pieluchy pieluszki tetrowe kolorowe POLSKIE ATEST! (2693086742) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

BabyOno Szczoteczka z miękkim włosiem + grzebyk (2664861851) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Ksiązeczki super K'S Kids KSIĄŻECZKA GRAJĄCA odgł.w moim domu Wyprz (2666427403) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
TINY LOVE ŁUK ZOO z pozytywką, WYPRZEDAŻ Sklep (2676131004) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

CANPOL Uniwersalne termoopakowanie MIĘKKIE 0%BPA (2610992925) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
BABYONO zawieszka do wózka łóżeczka fotelika 2wzor (2625065390) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Wszytskie rzeczy bardzo ladne i kolory żywe... Postaram sie w wolnej chwili zrobic zdjęcia ubranek jakie juz mamy :) czesc spakowalam do kartoników a te najmniejsze sa w szufladzie.
 
reklama
Aniulkas jak Wam się tylko podoba, to się nie przejmuj innymi. Ja w sumie jak będę chciała ten podwójny wózek kupić, to większość modeli jest właśnie czarna z kolorowymi wstawkami, więc nie będzie innego wyboru. Ważne, żeby się Wam podobał!!
 
Do góry